06.01.2016. 21:08
Pie otrā panākumā "Triobet" BBL tikuši "Barons/LDz" basketbolisti, savā laukumā izceļoties ar lielisku precizitāti no tālmetienu līnijas un ar 96:75 sakaujot Lietuvas "Nevežis". Rīdzinieku rindās ar 21 punktu debitēja Kristaps Gludītis, kurš realizēja 5 no 8 trīspunktniekiem, bet kopumā "baronu" rēķinā šajā mačā 17 tālmetieni.

Mača sākumā rezultāts auga ļoti strauji, turklāt rīdzinieki savus punktus guva tikai no tālās distances, precīzi metot Kalistem (trīs reizes!), Mētram un Freimanim. Viesi savu pirmo tālmetienu realizēja pirmās ceturtdaļas vidū, bet tūlīt pat pretī saņēma sesto no “Barons/LDz” – tikko nācis laukumā, precīzi šāva arī Kristaps Gludītis (18:13). Tikpat iespaidīgi turpināt mājiniekiem gan nesanāca, tomēr arī vadību Agra Galvanovska padotie neatdeva, pirmās desmit minūtes noslēdzot neizšķirti 25:25.

Otro ceturtdaļu ar piecu punktu izrāvienu sāka viesi, panākot 32:25 un tiekot pie iespējām vēl vairāk attālināties, bet tā vietā nācās pieprasīt minūtes pārtraukumu. Karls Hips iemeta no groza apakšas, Mētra ātrajā uzbrukumā trāpīja tālmetienu, un uz tablo atkal bija neizšķirts. Apspriedi labāk gan izmantoja tieši baroni, jo pēc tās guva vēl sešus punktus, tiesa ar to uz brīdi veiksme bija galā.

“Nevežis” basketbolistiem izdevās pietuvoties līdz 38:37, kad izrādījās, ka mājinieku tālmetienu baterija atkal ir uzlādēta. Uz viesu neveiksmīgajiem metieniem ar diviem tālmetieniem atbildēja Gludītis, vienu iemeta arī Andris Epners panākot jau 47:37. Kristaps pēdējā minūtē trāpīja arī savu ceturto trīspunktnieku, bet pirmajā puslaikā kopumā rīdzinieki realizēja 12 tālmetienus un bija vadībā 50:41.

Lai gan labot situāciju vajadzēja viesiem, lidot laukumā turpināja baroni, joprojām nezaudējot precizitāti no tālās distances. Precīzi meta Kaliste, divi trīnīši iekrita Freimanim (komandai 15!), kurš drīz vien bija precīzs arī ātrajā uzbrukumā, panākot jau 65:43. Viesi nekavējoties pieprasīja vēl vienu minūtes pārtraukumu, kas tiešām deva rezultātu, jo izdevās gūt astoņus punktus pēc kārtas un likt jau Agrim Galvanovskim sasaukt sapulci. Pirms izšķirošajām desmit minūtēm “Barons/LDz” gan joprojām bija pietiekoši solīds pārsvars 72:65.

Viesi centās kaut ko mainīt šajā mačā, taču mājinieki nebija gatavi izlaist uzvaru no rokām. Sāncenši ne tikai netika pielaisti tuvāk, bet viņu mīnusi arī tika padarīti vēl iespaidīgāki. Galu galā pārliecinoša uzvara 96:75. Rīdzinieki šajā mačā mērķī radīja 17 no 35 tālmetieniem, ko paveica seši dažādi spēlētāji – Gludīties iemeta piecus, četrus realizēja Kaliste, pa trim trāpīja Freimanis un Mētra, bet pa vienam Ausējs un Epners.

Informācija tiks papildināta.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties