06.07.2015. 01:36
Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs un tagadējais televīzijas kanāla "TNT" basketbola apskatnieks Čārlzs Bārklijs nesenajā intervijā "NBA TV" sacījis, ka Sanantonio "Spurs" ir labākā līgas organizācija.

""Spurs" kārtējo reizi pierādīja, ka ir labākā organizācija NBA," paziņoja Bārklijs. "Viņš (Lemarkuss Oldridžs) ir lielisks papildinājums, viņiem vēl ir Kavai Lenards, kurš ir viens no līgas desmit labākajiem spēlētājiem. Uzskatu, ka Tonijam Pārkeram priekšā vēl ir divas vai trīs "All-Star" līmeņa sezonas, bet Denijs Grīns spēlē lieliski."

Lūgts komentēt situāciju, ka spēlētāji piekrīt mazāk ienesīgam līgumam, lai varētu spēlēt labākā komandā, Bārklijs izteicās šādi: "Es neuzskatu, ka spēlētāji atsakās no naudas. Ja apskatās uz Oldridža un Dvaita Hovarda līgumiem, viņi neatstāja naudu uz galda, viņi parakstīja līgumu uz īsāku termiņu, lai nopelnītu vairāk, kad viņi izvēlēsies iespēju un kļūs par brīvajiem aģentiem."

"Rietumu konference būs traka," turpināja Bārklijs. "Interesanta komanda man būs Oklohomsitijas "Thunder". Ja komandā atpakaļ būs Eness Kanters un visi būs veseli, tad "Thunder" varētu būt viena no galvenajām komandām visā līgā. Manuprāt, trīs labākās komandas Rietumos ir "Thunder", "Spurs" un Goldensteitas "Warriors"."

Izmantotie resursi:NBA TVNodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties