17.08.2015. 12:03
Viens no visu laiku labākajiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēka uzbrucējiem Čārlzs Bārklijs uzskata, ka izciliem basketbolistiem nevajadzētu spēlēt pārāk ilgi. Karjeras pēdējos gados, solīdā vecumā basketbola zvaigznes var kļūt par apsmieklu. Lai par tādu nekļūtu, Kobem Braientam nākamajai sezonai jābūt pēdējai, norādīja Bārklijs.

«Ceru, viņš [Braients] pēc nākamās sezonas beigs savu karjeru. Nevēlos redzēt to... Pats spēlēju divus gadus par ilgu,» sarunā ar «SiriusXM NBA Radio» sacīja Bārklijs. «Necietu skatīties uz Patriku Juingu, viņš bija lielisks, bet... Vienkārši negribu redzēt izcilus basketbolistus nonākam tur - jūs saprotat.»

Braients augustā svinēs savu 37 gadu dzimšanas dienu. Viņš jau iepriekš izteicies, ka vēlas ar ASV izlasi piedalīties 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. 

«Maikls Džordans spēlēja «Wizards» komandā. Tas gan man nešķita nepareizi. Braients acīmredzot nav gatavs tam, lai nesaņemtu 30 miljonus ASV dolāru. Bet tas būtu kā spēlēt atvadu čempionātā 20, 25 minūtes spēlē. Jā, un «Lakers» neiekļūs izslēgšanas spēlēs. Skaidrs, ka viņa labākās dienas ir aiz muguras.»

Braients kopš 1996. gada pārstāv «Lakers» vienību, kurā pavadījis visu savu spožo karjeru. 

Pēdējo divu sezonu laikā pieckārtējais NBA čempions aizvadījis tikai 41 maču. Pērn Braients laukumā devās 35 cīņās, vidēji gūstot 22,3 punktus un izcīnot 5,7 atlēkušās bumbas.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties