30.10.2016. 15:34

Madrides apgabala klubs “Fuenlabrada” (1-5, #16) savā laukumā zaudēja “FC Barcelona” (4-1) ar rezultātu 75:78 (20:18, 19:27, 18:12, 18:21). Mājinieki spēlēja disciplinēti un agresīvi visas cīņas garumā, līdz pēdējām minūtēm saglabājot cerības uz labvēlīgu iznākumu.

Ceturtajā ceturtdaļā brīdī, kad Fuenlabrada izvirzījās vadībā, otro tehnisko piezīmi saņēma katalāņu kluba stūrmanis, grieķu speciālists Jorgs Barcokas. Viņam nācās atstāt zāli, taču komanda spēja uzvarēt arī bez galvenā trenera, pusminūti pirms spēles beigām panākot 10 punktu pārsvaru – 68:78.

Rolands Šmits daudz spēlēja otrajā puslaikā, 20:27 minūtēs guva piecus punktus (2p 1/5, 3p 1/4), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas aizsardzībā, pa vienai reizi pārkāpa noteikumus un izprovocēja piezōmi, kā arī ieguva +/- rādītāju 4 un nopelnīja lietderības koeficientu -1.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana