01.11.2015. 15:03
Pagājušās sezonas spēcīgākā komanda «Barcelona» sestdien izcīnīja panākumu Spānijas futbola čempionāta mačā, kas kopvērtējumā ļāvis noturēties līdzās Madrides «Real».

Aizvadītajā mačā «Barcelona» izbraukumā ar 2:0 (1:0) apspēlēja kopvērtējuma vidusdaļas vienību «Getafe». Uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva dienvidamerikāņi Luiss Suaress un Neimars.

Tikmēr grūtu panākumu izcīnīja sezonu ļoti veiksmīgi iesākuši Vigo «Celta» futbolisti, kas ar 3:2 (1:2) izbraukumā pārspēja Sansevastjanas «Real Sociedad». Uzvarētājiem divus vārtus guva Jago Aspass, bet uzvaras vārtus 89.minūtē iesita Pedro Pavlo Ernandess.

Kā zināms pirms tam sestdien Madrides «Real» savā laukumā ar 3:1 (3:1) uzveica «Las Palmas» vienību.

Jau spēles ceturtajā minūtē Isko izvirzīja mājinekus vadībā, bet pēc desmit minūtēm precīzi vārtu taisnstūrī sita Krištianu Ronaldu. Septiņas minūtes pirms puslaika beigām viesi vienus vārtus atguva, tomēr dažas minūtes vēlāk uzbrucējs Hese atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Otrajā puslaikā komandas vārtus neguva un ar 3:1 uzvaru svinēja Madrides futbolisti.

Aizpagājušajā nedēļā arī «Las Palmas» veica galvenā trenera maiņu - Pako Erreras vietā amatā stājās Kike Setjens.

Tāpat uzvaru sestdien izcīnīja viena no augšgala komandām «Villarreal», kas savā laukumā ar 2:1 (1:0) uzveica UEFA Eiropas līgas čempioni «Sevilla».

Panākums arī «Valencia» rēķinā, kas savā laukumā ar 3:0 (0:0) pieveica «Levante».

Tikmēr piektdien Madrides «Atletico» viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Lakorunjas «Deportivo».

Kopvērtējumā pēc desmit kārtām pa 24 punktiem ir Madrides «Real» un «Barcelona» komandām, kas tagad par trim punktiem apsteidz tuvāko sekotāju «Celta».

Tikmēr «Atletico» un «Villarreal» komandām tagad ir pa 20 punktiem.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]