18.10.2017. 23:46

„Barcelona” galvenais treneris Ernesto Valverde šovakar uzņēma savu bijušo klubu „Olympiacos” un „Barca” jau pašā sākumā metās asos uzbrukumos. Laba iespēja bija Luisam Svaresam, taču pirmie vārti tika gūti ar grieķu komandas netīšu palīdzību – Nikolau 18. minūtē sita savos vārtos. Uzreiz pēc tam „Barcelona” vēlreiz iedabūja bumbu „Olympiacos” vārtos, taču tie netika ieskaitīti aizmugures dēļ, savukārt burtiski pāris minūtes vēlāk Paulinju trāpīja pa vārtu stabu.

Pēc pārliecinošā sākuma un daudzajām iespējām Barselonai tomēr nesekoja viegla pastaiga – 42. minūtē otro brīdinājumu saņēma Pikē. Pikē bija nonācis pretinieku vārtu priekšā un raidīja bumbu vārtos ar roku, un 2:0 vietā „Barcelona” palika mazākumā.

Taču arī mazākumā „Barcelona” bija pārliecinoši labākā šajā mačā, un 61. minūtē Lionels Mesi dzēsa lielāko daļu jautājumu par uzvarētāju, realizējot standartsituāciju. Tie turklāt bija Mesi simtie vārti UEFA turnīros. Pavisam drīz Mesi arī izkārtoja vārtu guvumu Lukam Diņam, un „Barcelona” jau bija vadībā 3:0. Mača izskaņā Nikolau nedaudz reabilitējās par savu neveiksmi pirmajās minūtēs un guva „Olympiacos” goda vārtus, kad viņš pēc stūra sitiena ar galvu teicami trāpīja tālajā devītniekā.

Grupas otrajā spēlē Itālijas čempione „Juventus” savā laukumā uzņēma „Sporting”. Turīniešu vairāk nekā divus gadus ilgā mājās nezaudēto spēļu sērija bija aprāvusies aizvadītajā nedēļas nogalē pret „Lazio”, un arī šodien trauksmes zvans nozvanīja ļoti ātri. „Juventus” kļūdījās laukuma vidū, Alekss Sandru palaida garām piespēli un sekoja izgājiens viens pret viens. Bufons bumbu gan atvairīja, taču tā atsitās pret Sandru un ieripoja vārtos.

„Juventus” drīz gan atguvās ar Miralema Pjaniča teicamā tiešā brīvsitiena palīdzību, kad viņš iegrieza bumbu vārtu stūrī pāri spēlētāju mūrītim. „Juventus” pamazām pārņēma iniciatīvu, taču savas iespējas izmantot neprata, un neizšķirts izbraukumā noteikti Portugāles klubam būtu bijis labs iznākums. Bet uz maiņu nākušais Kosta 84. minūtē ar lielisku centrējumu atrada Mario Mandžukiču, kurš guva „Juventus” uzvaras vārtus.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa