22.09.2014. 10:59
Barcelona komanda svētdien Spānijas futbola čempionāta spēlē ar 5:0 (2:0) izbraukumā pārliecinoši pārspēja Levante vienību, atgriežoties kopvērtējuma pirmajā pozīcijā.Spēles rezultātu 34.minūtē atklāja brazīliešu...

Spēles rezultātu 34.minūtē atklāja brazīliešu uzbrucējs Neimars, bet nedaudz vēlāk 11 metru soda sitienu uz mājinieku vārtiem nopelnīja argentīniešu uzbrucējs Lionels Mesi. Par pārkāpumu pret viņu ar sarkano kartīti tika sodīts Levante komandas grieķu aizsargs Lukass Vintra, tomēr Mesi savu iespēju neizmantoja, 12.reizi karjerā kļūdoties no 11 metru soda sitiena atzīmes.

Tiesa, pirms puslaika beigām 2:0 panāca horvātu pussargs Ivans Rakitičs, bet otrajā puslaikā Barcelona pilnībā izmantoja viena vīra pārsvaru laukumā, kad graujošo 5:0 nodrošināja uzbrucēji Sandro Ramiress un Pedro Rodrigess, kā arī Mesi.

Spānijas čempionāta jauno sezonu Barcelona komanda tādējādi sākusi ar četrām uzvarām pēc kārtas, šajā laikā turklāt atstājot savus vārtus neskartus.

Kā ziņots, Madrides Real sestdien guva astoņus vārtus izbraukumā pret Lakorunjas Deportivo, kas ļāva galvaspilsētas vienībai triumfēt duelī ar 8:2 (3:0).

Mača rezultātu 28.minūtē atklāja portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu, bet astoņas minūtes vēlāk rezultātu uz tablo dubultoja talantīgais kolumbietis Hamess Rodrigess, savukārt 41.minūtē Ronaldu guva otros vārtus spēlē, nodrošinot drošu vadību Madrides klubam.

Otrā puslaika ievadā mājinieki vienus vārtus atguva, kad bosnietis Hariss Medunjanins realizēja 11 metru soda sitienu, tomēr līdz 78.minūtei Real guva trīs bezatbildes vārtus, divreiz precīzam esot velsietim Geretam Beilam, bet trešos vārtus cīņā gūstot Ronaldu. Spēles izskaņā vēl divus vārtus Real rindās guva meksikāņu uzbrucējs Havjers Ernandess jeb Čičarito, kurš līdz sezonas beigām ir izīrēts no Anglijas vienības Mančestras United, bet otros vārtus Deportivo labā guva Hosē Toče.

Līdz ar to Real komanda spēja daļēji reabilitēties līdzjutējiem par iepriekšējā kārtā piedzīvoto zaudējumu pret čempioni Madrides Atletico.

Atletico futbolisti čempionāta ceturtās kārtas spēlē sestdien savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (2:1) ar Vigo Celta, bet šis iznākums ļāvis uz kopvērtējuma otro vietu pakāpties Sevilla vienībai, kas svētdien ar 3:1 (1:0) izbraukumā uzvarēja Cordoba. Šajā cīņā divus vārtus guva kolumbiešu uzbrucējs Karloss Baka.

Turnīra kopvērtējumā līdere ar 12 punktiem četrās spēlēs ir Barcelona, desmit punkti ir Sevilla vienībai, bet ar astoņiem punktiem seko Atletico un Granada. Tikmēr Real futbolisti ar sešiem punktiem atrodas septītajā pozīcijā.