31.05.2015. 15:47
Argentīniešu zvaigzne Lionels Mesi guva izcili skaistus vārtus un palīdzēja "Barcelona" savā laukumā ar 3:1 pieveikt Bilbao "Athletic" un izcīnīt Karaļa kausu. Pēc mača Mesi slavēja neviena vien futbola sabiedrībā zināma personība,

"Barcelona" galvenais treneris Luiss Enrike: "Esam pieraduši pie šāda Mesi. Esam laimīgi, ka katru dienu treniņos varam baudīt viņa spēli, redzot, kā viņš pirms sitiena tiek garām trim pretiniekiem. Viņa pirmie vārti bija no citas galaktikas. Nevaru vien sagaidīt, kad tos redzēšu televīzijā – būdams treneris, bija grūti tos redzēt kārtīgi."

"Barcelona prezidents Žuzeps Marija Bartomeu: "Redzējām vienus no labākajiem vārtiem futbola vēsturē. Komanda aizvadīja ļoti nopietnu spēli, pirmajā puslaikā radīja daudz izdevību un parādīja sevi no labākās puses. Taisnība, ka esam vienas spēles attālumā no trīskārša triumfa [čempionāts, kauss, Čempionu līga], taču vispirms nosvinēsim dubulto panākumu. Šobrīd piedzīvojam lielisku brīdi, bet laiks domāt par sestdienas spēli vēl pienāks."

Argentīnieša slavinātāju pulkam pievienojās arī "Barcelona" bijušais prezidents Žuans Laporta: "Mesi ir labākais spēlētājs futbola vēsturē. Viņš šo komandu aizvedīs līdz leģendas statusam. Berlīne [kur notiks Čempionu līgas fināls] sagaida mūžīgos čempionus."

Plašas diskusijas izraisīja arī cita, taču ne tik pozitīva epizode, kad "Barcelona" brazīliešu uzbrucējs Neimārs mača izskaņā, kad cīņas liktenis jau bija izšķirts, centās pārmest bumbu pāri galvai un ar efektīgu triku piemuļķot aizsargu. "Nedomāju, ka tas bija eleganti un arī ne sportiski," pikts bija Bilbao 'Athletic" kapteinis Andoni Iraola. "Neimāram komandā ir vairāki paraugspēlētāji, kuru piemēram viņam vajadzētu sekot."

"Viņam dažreiz vajadzētu izvairīties no šāda veida darbībām spēlēs, kuras jau ir izšķirtas," piebilda basku galvenais treneris Ernesto Valverde. Pretinieku viedoklim pievienojās pat Enrike: "Ja es būtu Bilbao spēlētājs, es būtu reaģējis tāpat vai vēl sliktāk. Bet Brazīlijā tas ir normāli."

Pats Neimārs gan ir neizpratnē, par ko saņem bargu kritiku: "Nezinu, kāpēc citi tā reaģēja. Tāds ir mans spēles stils. Vienmēr esmu tā spēlējis un nemainīšu to, jo daži cilvēki kļūst dusmīgi. Tā bija tāda pati kustība kā visas pārējās. Šādas lietas futbolā notiek."

Izmantotie resursi:Messi’s goal was from another galaxy - Luis...Messi's goal one of the best in history -...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties