05.07.2015. 18:15
Spānijas augstākās līgas jeb ''La Liga'' aizvadītās sezonas čempione ''Barcelona'' pēc iespaidīgās sezonas domā par papildinājumiem arī šajā starpsezonā. Tuvākais transfērs, kas varētu sekot ir Madrides ''Atletico'' turku pussarga Arda Turana pievienošanās katalāņu komandai par 34 miljoniem eiro.

Pēc portāla ''El Mundo Deportivo'' pieejamās informācijas pārejas summa varētu sastādīt 34 miljonus eiro, bet pie attiecīgu nosacījumu izpildes Madrides ''Atletico'' no ''Barcelona'' varētu iegūt vēl papildu septiņus miljonus eiro bonusos.

Iepriekš Turcijas izlases pussarga aģents sarunās ar medijiem vairākkārt izteicās, ka viņa klients Turans vēlas pamest ''Atletico'' komandu, lai pievienotos kādām Anglijas Premjerlīgas klubam, bet tāpat bijusi interese no Francijas čempionvienības PSG. Pagaidām gan reālākais variants ir Turana palikšana Spānijā un spēlēšana ''Barcelona'' kreklā.

Aizvadītajā sezonā Turcijas izlases līderis Turans ''Atletico'' sastāvā aizvadīja 32 spēles, bet ar spilgtu rezultativitāti neizcēlās - gūti divi vārti un atdotas četras rezultatīvas piespēles. 28 gadus vecā futbolista iespējamā nākamā komanda ''Barcelona'' aizvadīja izcilu sezonu ar supertrio Lionelu Mesi, Luisu Svaresu un Neimāru - triumfi UEFA Čempionu līgā, Spānijas ''La Liga'' un ''Copa del Rey'' turnīros.

Izmantotie resursi:Mundo Deportivo el diario deportivo Online«Барселона» договорилась о переходе Арды Турана...Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties