31.05.2015. 22:08
Spānijas klubs «Barcelona» svētdien triumfēja Vācijā notikušajā Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas finālčetrinieka turnīrā.

«Barcelona» finālā ar 28:23 (14:10) pārspēja ungāru vienība Vespremas «Mkb - Mvm».

Cīņā par trešo vietu pārāka bija Polijas komanda Kelces «Vive Tauron», kas ar 28:26 (12:12) uzvarēja Vācijas klubu «THW Kiel», tādējādi atstājot mājiniekus bez godalgām.

Pirmajā pusfinālā «Barcelona», kas triumfējis pēdējos divos Starptautiskās Handbola federācijas (IHF) Superkausa turnīros, ar 33:28 (16:14) pārspēja Kelces «Vive Tauron». Savukārt otrajā pusfinālā Vespremas «Mkb - Mvm» ar 31:27 (13:13) uzvarēja «THW Kiel».

Par finālturnīra vērtīgāko spēlētāju jeb MVP tika atzīts «Barcelona» rindās spēlējošais Nikolā Karabatičs.

Zīmīgi, ka Čempionu līgas finālčetrinieka turnīru tiesāja arī Latvijas handbola arbitru vadošais pāris Renārs Līcis un Zigmārs Stoļarovs. Tāpat sacensībām bija nozīmēti tiesneši no arī Maķedonijas, Zviedrijas un Rumānijas.

Latvijas arbitru duetam bija uzticēta tiesāšana pirmajā pusfinālā.

Tikmēr maija sākumā EHF Čempionu līgā sievietēm otro reizi vēsturē uzvarēja Melnkalnes kluba Podgoricas «Budučnost» spēlētājas, kas finālā ar 26:22 pārspēja Norvēģijas klubu «Larvik».

Tikmēr trešo vietu šajā turnīrā izcīnīja Maķedonijas komanda Skopjes «Vardar», kas ar 28:26 pieveica Krievijas klubu Volgogradas «Dinamo-Sinara».    Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
    Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
    FTA
    Reģistrēties