31.05.2015. 22:02
Spānijas klubs Barcelona svētdien triumfēja Vācijā notikušajā Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas finālčetrinieka turnīrā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Barcelona finālā ar 28:23 (14:10) pārspēja ungāru vienība Vespremas Mkb - Mvm.

Cīņā par trešo vietu pārāka bija Polijas komanda Kelces Vive Tauron, kas ar 28:26 (12:12) uzvarēja Vācijas klubu THW Kiel, tādējādi atstājot mājiniekus bez godalgām.

Pirmajā pusfinālā Barcelona, kas triumfējis pēdējos divos Starptautiskās Handbola federācijas (IHF) Superkausa turnīros, ar 33:28 (16:14) pārspēja Kelces Vive Tauron. Savukārt otrajā pusfinālā Vespremas Mkb - Mvm ar 31:27 (13:13) uzvarēja THW Kiel.

Par finālturnīra vērtīgāko spēlētāju jeb MVP tika atzīts Barcelona rindās spēlējošais Nikolā Karabatičs.

Zīmīgi, ka Čempionu līgas finālčetrinieka turnīru tiesāja arī Latvijas handbola arbitru vadošais pāris Renārs Līcis un Zigmārs Stoļarovs. Tāpat sacensībām bija nozīmēti tiesneši no arī Maķedonijas, Zviedrijas un Rumānijas.

Latvijas arbitru duetam bija uzticēta tiesāšana pirmajā pusfinālā.

Tikmēr maija sākumā EHF Čempionu līgā sievietēm otro reizi vēsturē uzvarēja Melnkalnes kluba Podgoricas Budučnost spēlētājas, kas finālā ar 26:22 pārspēja Norvēģijas klubu Larvik.

Tikmēr trešo vietu šajā turnīrā izcīnīja Maķedonijas komanda Skopjes Vardar, kas ar 28:26 pieveica Krievijas klubu Volgogradas Dinamo-Sinara.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties