27.08.2013. 15:00
Trešdien, 28.augustā, „Viasat” sporta kanāls „Viasat Sport Baltic” (VSB) piedāvā atbildes spēli par Spānijas Superkausu starp “La Liga” čempioniem “Barcelona” un Spānijas kausa īpašniekiem Madrides “Atletico”. Nenokavējiet futbolu trešdien, 28.augustā 23:55 ekskluzīvi kanālā VSB.

Pirms nedēļas Madridē, Spānijas Superkausa pirmajā spēlē Spānijas kausa īpašnieki “Madrides Atletico” un “La Liga” čempioni “Barcelona” spēlēja neizšķirti 1:1. “Atletico” labā spēles 12.minūtē vārtus guva bijušais “Barcelona” uzbrucējs Dāvids Vilja, bet 66.minūtē atbildes vārtus iesita Barselonas jaunais brazīliešu leģionārs Neimars.

“Barcelona” Spānijas Superkausu ir izcīnījusi desmit reizes, bet Madrides “Atletico” vienīgo reizi pie šīs trofejas tika 1985.gadā, kad divās spēlēs uzvarēja savus tagadējos pretiniekus “Barcelona” - 3:1 un 1:0.

“Barcelona” 11 no 12 gadījumiem pēc neizšķirta, pirmajā spēlē viesos spējusi gūt panākumu summā

VSB komentētājs Ilvars Koscinkevičs: “Pēdējo piecu sezonu laikā “Barcelona” dažādos turnīros, kuros dueļa uzvarētāju noskaidro divu spēļu summā, 11 no 12 gadījumiem pēc neizšķirta pirmajā spēlē, viesos spējusi gūt panākumu summā. Arī šoreiz pirms atbildes mača labākās pozīcijās tomēr ir “Barcelona” – spēlēs mājās un tai der arī bezvārtu neizšķirts 0:0, kamēr “Atletico” par katru cenu nepieciešams gūt vārtus. Zīmīgi, ka iepriekšējās trijās savstarpējās spēlēs, kurās madridieši pirmie guva vārtus, viņi nekad nav uzvarējuši. Kas zina, varbūt tas notiks šoreiz, jo pirmajā mačā komanda parādīja nudien saturīgu sniegumu. Šis mačs atkal īpašs būs “Atletico” uzbrucējam Dāvidam Viljam, kuram šī būs pirmā spēle “Camp Nou” stadionā kopš aiziešanas no “Barcelona”!”

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa