15.10.2015. 15:47

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kā zināms, HASC/"Tukums" sastāva problēmu dēļ pirms nedēļas nepiedalījās Latvijas kausa astotdaļfināla spēlē, jo uz maču ieradās vien 13 spēlētāju sastāvā, tāpēc saņēma tehnisko zaudējumu.

Turpinājumā HASC/"Tukums" nevarēja aizvadīt nedēļas nogalē paredzēto virslīgas maču ar Ogres "Kurbadu", tāpat atcelta arī šosestdien plānotā cīņa ar "Zemgale"/LLU.

"Visticamāk, nākamajā otrdienā tiks apstiprināts, ka HASC pazūd. Virslīgā paliks Tukums ar saviem spēlētājiem un viņiem tiks pievienota "Rīga 99" komanda," pastāstīja Gorbunovs. "Jau vasarā uzrunājām hokeja skolu "Rīga", lai iesaista virslīgā 1999.gadā dzimušos spēlētājus. Tā ir specklase, kurai, pēc federācijas domām, jāspēlē ar pieaugušajiem, bet citās virslīgas spēlēs "Rīgas" sastāvā nav bijis neviens tās spēlētājs."

""Rīga 99" pašlaik nespēlē pat pirmajā līgā, bet tikai Latvijas U-18 čempionātā. Viņiem nav jēgas vārīties savā sulā, jo tur visi tiek grauti," norādīja Gorbunovs. "Pēc iepriekšējās pieredzes ir pierādījies, ka spēlētājiem, kuriem sezonas laikā paliek 17 gadi, jāspēlē virslīgā un jākrāj pieredze. Sezonas laikā viņi progresē."

Kā norādīja Gorbunovs, lielāko daļu spēļu pārveidotā komanda aizvadīs Tukumā, bet daļa spēļu notiks arī hokeja skolas "Rīga" hallē galvaspilsētā.

Kā zināms, HASC/"Tukums" hokejisti šosezon aizvadītajās sešās spēlēs cieta tikai zaudējumus. Gorbunovs norādīja, ka, tā kā komanda tiek tikai pārveidota, tās jau aizvadītās spēles paliks spēkā.

HASC jeb "Hokeja akadēmijas sporta centrs" virslīgā debitēja pagājušajā sezonā, spēles aizvadot Jūrmalā, bet pirms šīs sezonas pārcēlās uz Tukumu.

Tikmēr hokeja skola "Rīga" iepriekš ilgstoši virslīgā spēlēja kopā ar citu sporta skolu "Prizma", tomēr pirms šīs sezonas atdalījās no tās un sacenšas Latvijas čempionāta augstākajā līgā ar atsevišķu komandu, tomēr kopvērtējumā pagaidām apsteidz tikai HASC/"Tukums".FP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties