21.05.2014. 15:33
Baltkrievijas izlasei atlikušajās pasaules hokeja čempionāta spēlēs nevarēs palīdzēt vārtsargs Vitālijs Kovaļs, kurš grupu turnīra pēdējā mačā ar Krieviju iedzīvojās savainojumā.

Vakar Baltkrievijas hokeja izlase aizvadīja pasaules čempionāta grupu turnīra pēdējo spēli. Baltkrievi sīvā cīņā piekāpās Krievijai ar 1:2, bet kādā no spēles epizodēm traumu guva Baltkrievijas vārtsargs Vitālijs Kovaļs.

34 gadus vecajam vārtsargam virsū uztriecās Krievijas izlases uzbrucējs Jevgēņijs Malkins, kuram, starp citu, tā bija pirmā spēle. Kovaļs pēc šīs epizodes tika nomainīts.

Šodien kļuvis zināms, ka Kovaļs čempionātā vairs nespēlēs. Sportistam ir cietuši kreisā ceļgala muskuļi, taču, par laimi, operācija nebūs nepieciešama. Kovaļs no savainojuma varētu atgūties aptuveni divu nedēļu laikā.

Četrās spēlēs Kovaļs atvairīja 89,33% pretinieku metienu un ielaida vidēji 2,72 ripas. Baltkrievijas izlases rīcībā ir arī Kevins Lalands un Andrejs Mezins. Ceturtdaļfinālā baltkrieviem pretī stāsies Zviedrijas hokejisti.

Izmantotie resursi:ХК Торпедо Нижний Новгород - официальный сайт...Прессбол - новости белорусского спортаAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties