21.05.2014. 15:15

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Jau agrāk traumu bija guvis Andrejs Mezins, bet otrdien apakšgrupas pēdējā mačā viņam pievienojās Vitālijs Kovaļs, kurš duelī pret Krieviju pēc sadursmes ar Jevgēņiju Malkinu laukumu pameta vien ar komandas biedru palīdzību. Šajā cīņā baltkrievi zaudēja ar 1:2.

Tagad kļuvis zināms, ka Kovaļs kreisā ceļa traumas dēļ nevarēs spēlēt aptuveni divas nedēļas, izlaižot atlikušo pasaules čempionātu.

Līdz ar to Baltkrievijas izlases vārtsargu kolektīvā pilnībā vesels palicis tikai naturalizētais Kevins Lalands.

"Divus vārtsargus noteikti atradīsim. Katrā gadījumā arī es varu spēlēt," vēl pirms Kovaļa traumas nopietnības noskaidrošanas pēc mača ar Krieviju teica Baltkrievijas izlases galvenais treneris Glens Henlons.

Pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā Baltkrievijas izlase ceturtdien spēkosies ar pašreizējo pasaules čempioni Zviedriju.

Pārējos ceturtdaļfināla dueļos ASV tiksies ar Čehiju, Kanāda spēkosies ar Somiju, bet ļoti sekmīgu sniegumu rādošā Krievija, ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, spēkosies ar Franciju, kas labāko astotnieku sasniegusi pirmoreiz kopš 1995.gada.

Kā ziņots, Latvijas hokeja izlase zaudēja pēdējās trijās pasaules čempionāta spēlēs un nekvalificējās ceturtdaļfinālam, otro gadu pēc kārtas turnīru noslēdzot 11.vietā.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties