07.06.2016. 23:25
Šovakar otro pārbaudes spēli, gatavojoties pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra play off spēlēm pret Latviju, aizvadīja Baltkrievijas izlase, kas Oslo vēlreiz atzina Norvēģijas pārākumu.

Jāatgādina, ka pirmajā pārbaudes spēlē, kas notiks pirms trijām dienām, Baltkrievija atzina norvēģu pārākumu ar 33:36.

Šovakar baltkrievi aizvadīja lavu pirmo puslaiku, pārtraukumā ejot vien ar minimālu deficītu (14:15), tomēr otrajā puslaikā Norvēģija demonstrēja krietni pārliecinošāku sniegumu, sagādājot baltkrieviem zaudējumu arī šoreiz – 26:33.

Vārtu guvēji Baltkrievijas izlasē: Jurinoks 6, Puhovskis 5, Karvackis 4, Kulešs 4, Baranovs 3, Koroļeks 2, Pošivalovs 1, Prakapeņa 1.

Jāatgādina, ka šovakar pārbaudes spēli Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā pret Norvēģijas B jeb otro izlasi aizvadīja arī Latvija, kas otrajā puslaikā atspēlējot piecu vārtu deficītu, cīnījās neizšķirti – 27:27 (12:13).

Latvija, Baltkrievija un Norvēģija šobrīd gatavojas 2017.gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra izšķirošajai play off kārtai – Latvijas 12.jūnijā Minskā un 15.jūnijā Valmierā sacentīsies Baltkrieviju, bet Norvēģija 11. un 15.jūnijā spēlēs pret Slovēniju. Pasaules čempionātam kvalificēsies valstsvienības, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430