13.06.2015. 23:34
Šovakar pa divām spēlēm Eiropas čempionāta basketbolā dāmām ietvaros aizvadītas arī A un B grupas. Bez zaudējumiem joprojām A grupā turpina Francija un Melnkalne, bet B grupā tādas ir Baltkrievija un Grieķija. Tikmēr iespējas iekļūt labāko trijniekā atguvusi Ukrainas izlase.

Informācija tiks papildināta...

Francijas izlase savā spēlē ar 85:75 apspēlēja Čehijas valstsvienību. Ja pirmo ceturtdaļu francūzietes uzvarēja ar 28:17, tad čehietes jau otrajā nogrieznī pārņēma vadību - 45:44. Šāds pavērsiens gan Franciju no ritma neizsita, un otrajā puslaikā spēles favorītes pierādīja savu pārākumu arī laukumā un svinēja uzvaru ar 85:75. Sandrīne Gruda sameta 28 punktus.

Otrā grupas šīvakara spēlē Ukraina izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru pret Rumānijas spēlētājām (78:71), kas ukrainietēm saglabājusi iespējas cīnīties par labāko trijnieku grupā. Kopumā spēles bija visai līdzīga, taču Ukraina spēcīgāk aizvadīja tieši otro puslaiku. Fantastisku turnīru turpina aizvadīt Aļina Jagupova, kura šovakar rumāniešu grozā salādēja 33 punktus.