07.11.2013. 12:34
Ar agru rīta spēli starp Baltkrievijas un Austrijas U-20 izlasēm šorīt "Arēnā Rīga" tika dots starts jau devītajam Sergeja Žoltoka piemiņas turnīram. Mačā pārliecinošu panākumu ar 4:0 izcīnīja pagājušā gada turnīra uzvarētāji Baltkrievijas jaunie hokejisti.

Mača rezultātu baltkrieviem izdevās atklāt jau pirmā perioda astotajā minūtē, kad skaitlisko vairākumu realizēja Jegors Voronovs. Kamēr pirmajā periodā nevienai no komandām vārtus gūt vairs neizdevās, mača likteni lielā mērā izšķīra otrā trešdaļa, kurā baltkrieviem izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus.

Jau perioda 35. sekundē 2:0 panāca Dmitrijs Ambrožeičiks, taču trešdaļas otrajā pusē precīzi bija arī Romāns Djukovs un Igors Spešilovs. Trešajā periodā austriešiem Mihaila Karnauhova sargātos vārtus tā arī iekarot neizdevās, Baltkrievijas hokejistiem atklājot turnīru ar pārliecinošo 4:0.

Jau pulksten 14:00 laukumā dosies arī Latvijas U-20 hokeja izlase, kurai pretī stāsies Dānijas vienaudži. Spēles tiešraidi būs iespējams vērot portālā Sportacentrs.com.

Austrija - Baltkrievija 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)Vārti: 07:17 Voronovs (Kriskins, Karakuļko, vair.) 0:1, 20:35 Ambrožeičiks (Kirečko) 0:2, 34:09 Djukovs (Dostanko, vair.) 0:3, 36:26 Spešilovs (Logviņuks, Kriskins) 0:4Vārtsargi: Dominiks Franks - Mihails Karnauhovs