14.01.2017. 01:10

Lai tiktu uz pasaules čempionātu, Baltkrievijai bija jāpārvar Latvijas barjera un dramatiskā cīņā pašā tās galotnē veiksme bija baltkrievu sabiedrotā, liedzot Latvijai ceļu uz čempionātu. Baltkrievi piektdien sāka čempionātu ar spēli pret pagājušā gada Amerikas čempionāta sudraba medaļnieci Čīli. Pēc līdzīga pirmā puslaika otrajā sekmīgāk nospēlēja čīlieši, izcīnot uzvaru ar 32:28.

Par pārsteigumu parūpējās Āfrikas čempione Ēģipte, kas apspēlēja pasaules vicečempioni Kataru, kas, kā zināms, izceļas ar daudz naturalizētajiem spēlētājiem. Ēģiptieši jau pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā un, lai arī Kataras komandai piederēja pārsvars izdarītajos metienos un mazāk pieļautu kļūdu, to mācēja noturēt, izcīnot negaidītu panākumu ar rezultātu 22:20.

Divkārtējie Eiropas čempioni un trīskārtējie pasaules vicečempioni dāņi turnīru sāka ar pārliecinošu uzvaru pār Amerikas trešo spēcīgāko vienību Argentīnu - 33:22. Iepriekšējais pasaules čempionāts dāņiem beidzās jau ceturtdaļfinālā, bet pagājušajā gadā izdevās lielisks revanšs, izcīnot olimpisko spēļu zeltu Riodežaneiro.

Viena spēle tika aizvadīta jau otrajā kārtā. Proti, mājiniece Francija izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs, šoreiz ar 31:19 sakaujot Japānas handbolistus. Abas pārējās A grupas otrās kārtas cīņas, kā arī visas trīs B grupas otrās kārtas spēles norisināsies sestdien.

Izmantotie resursi:Homepage - France Handball 2017

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]