12.05.2014. 20:20
Trešo zaudējumu pēc kārtas pasaules hokeja čempionātā Minskā (Baltkrievija) pirmdien piedzīvoja pašreizējā vicečempionvienība Šveice, kas ar 3:4 B grupas mačā atzina sacensību rīkotājas Baltkrievijas pārākumu.

• Mājiniece Baltkrievija uzvar Kazahstānu un tiek pie pirmās uzvaras 2005. g. 26. augusts
  • Krievijas uzbrucējam piespriesta trīs spēļu diskvalifikācija 2005. g. 26. augusts

Spēles ievadā ar gūtiem vārtiem mazākumā Baltkrievijas izlasi vadībā izvirzīja Sergejs Kosticins, tomēr tās turpinājumā Janiks Vēbers vairākumā un Reto Šēpi mazākumā panāca 2:1 Šveices izlases labā. Andrejs Stass otrās trešdaļas sākumā atjaunoja neizšķirtu, tomēr trešās trešdaļas pirmajās minūtēs Šveicei vadību vēlreiz dāvāja Etjēns Frodevo.

Trešdaļas pašā vidū Kosticins vēlreiz atjaunoja neizšķirtu, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām uzvaru mājiniekiem nodrošināja Mihails Grabovskis.

Šveices izlase līdz ar to trijās turnīra spēlēs pie punktiem nav tikusi, kas liek ieņemt B apakšgrupas pēdējo, astoto, pozīciju. Savukārt baltkrievi ar sešiem punktiem vismaz uz laiku pakāpušies līdz trešajai vietai.

Līdz šim Šveices komanda bija piedzīvojusi jau divus zaudējumus divos mačos, savukārt Baltkrievija izcīnījusi vienu panākumu un piedzīvojusi vienu zaudējumu.

Vakara spēlē B grupā šovakar (plkst. 20.45) Krievijas izlase spēkosies ar ASV valstsvienību. Abas komandas turnīrā ieguvušas maksimālo (6) punktu skaitu.

Tikmēr dienas pirmajā A grupas mačā Francija ar rezultātu 5:3 negaidīti apspēlēja Slovākijas hokejistus.