01.06.2012. 22:38
Vēlā piektdienas vakarā Igaunijas pilsētā Tartu noskaidrojās Latvijas valstsvienības pretiniece Baltijas kausa finālā. Somijas izlase spraigā mačā ar rezultātu 2:1 pārspēja vietējo Igauniju. Divus vārtus somu labā guva Njazi Kuki. Finālspēlē tiks aizvadīta svētdien.

Sportacentrs.com jau ziņoja, ka, aizvadot lielisku maču, Latvijas izlase Baltijas kausa pirmajā pusfinālā ar rezultātu 5:0 sagrāva kaimiņus no Lietuvas, pirmo reizi kopš neatkarības atgūšanas gūstot piecus vārtus mačā. Latvijas izlasē ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Edgars Gauračs, bet pa reizei precīzi sita Aleksandrs Cauņa, Aleksejs Višņakovs un Vitālijs Smirnovs.

Maču labāk iesāka somi, kas jau 10. minūtē arī guva vārtus, kad pēc teicama partnera centrējuma precīzi ar galvu vārtu tālajā stūrī sita Njazi Kuki. Šis pats spēlētājs 22. minūtē guva arī otros vārtus, kad izrādījās veiklākais vārtu priekšā. Igauņiem bija jāiet uz priekšu un pirmajā puslaikā vienu vārtus mūsu ziemeļu kaimiņi paspēja atgūt - labi vārtu priekšā pacīnījās Andreass Opers, tiekot pie bumbas un raidot to Somijas vārtu tīklā. Otrais puslaiks aizritējā pilnīgā Igaunijas zīmē, tomēr veiksme nebija mūsu kaimiņu pusē un izlīdzināt rezultātu tā arī neizdevās - Somijas uzvara ar 2:1 un vieta fīnālā, kur skandināvus jau gaida Latvijas izlase.

Jāpiemin, ka šo maču tiesāja mūsu arbitru brigāde - Vadims Direktorenko, Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjoņņikovs. Finālspēle tiks aizvadīta svētdien pulksten 16:30.

Izmantotie resursi:Sport | ERRA & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties