02.11.2017. 22:56

Kā jau ziņots, pirmā Baltijas kausa diena vakar noslēdzās ar Evelīnas Gasūnas un Kristapa Zvejnieka uzvarām FIS ENL līmeņa slaloma sacensībās, bet šodien visi dalībnieki vēlreiz stājās uz starta lai aizvadītu vēl vienas slaloma sacensības.

Sievietēm pirmajā braucienā pārliecinoši labāko laiku uzrādīja Evelīna, par 0,98 sekundēm apsteidzot Agnesi Āboltiņu. Trešā palika Liene Bondare, kura līderei zaudēja jau 1,55 sekundes. Lelde Gasūna uzrādīja dalītu 9. labāko laiku, savai māsai piekāpjoties par 2,14 sekundēm, kamēr vakardienas trešās vietas ieguvēja Žanete Gedra piedzīvoja izstāšanos.

Arī otrajā braucienā Evelīna bija ātrākā, bet Agnese un Liene savus braucienus veica labāk, Evelīnai piekāpjoties par attiecīgi 0,36 un 0,37 sekundēm. Lelde braucienā uzrādīja 6. labāko rezultātu, kas ļāva par dažām vietām pakāpties uz augšu.

Noslēdzošajā sacensību braucienā kārtējo reizi ātrākā bija Evelīna, bet Agnese jau atkal uzrādīja nākamo labāko rezultātu, arī trīs braucienu summā finišējot aiz Evelīnas, no viņas atpaliekot par 1,83 sekundēm. Liene braucienā uzrādīja piekto laiku, tomēr ar to pietika lai sacensību kopvērtējumā izcīnītu trešo pozīciju, jau otro dienu pēc kārtas Latvijai nodrošinot pilnu goda pjedestālu. Tikmēr Lelde pēdējā braucienā piedzīvoja izstāšanos.

Vīriešiem pirmajā braucienā neveiksmi piedzīvoja Baltijas kausa pirmās dienas uzvarētājs Kristaps Zvejnieks, kā arī Kristapa brālis Dāvis. Tomēr Zvejnieku uzvārds no rezultātu tabulas nepazuda, jo Miks pa 0,04 sekundēm pārspēja Krievijas sportistu Ņikitu Gurjanovu. Trešajā vietā sekoja Žaks Gedra, kurš Mika rezultātam zaudēja 0,22 sekundes.

Arī nākamajā braucienā ātrākais bija Miks, šoreiz par 0,04 sekundēm apsteidzot Žaku. Trešo labāko rezultātu uzrādīja lietuvietis Rokas Zaveckas, kamēr Krievijas sportists Gurjanovs ierindojās vien 4. vietā, tomēr divu braucienu summā saglabājot otro pozīciju.

Arī pēdējā braucienā Miks Zvejnieks uzrādīja labāko rezultātu, kamēr aiz viņa palika Krievijas sportists un Žaks Gedra. Arī trīs braucienu summā pirmais trijnieks bija tāds pats kā 1. un 3. brauciena rezultātos, Mikam pārspējot Gurjanovu par 0,38 sekundēm, bet Žaku par 0,45 sekundēm.

Rīt Baltijas kauss turpināsies ar skatītājiem un pašiem sportistiem aizraujošo paralēlo slalomu, bet brīvdienās Baltijas kausa sacensības “Snow Arena” aizvadīs jauniešu grupu pārstāvji.