03.06.2014. 09:37
Šogad ir izveidots atsevišķs Baltijas čempionāta posms motokrosā, kurš norisināsies 3 posmu garumā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Pirmais posms Q50, Q100, Q200 Lietuvā ir aizvadīts, taču pirmais posms MX50, MX65, MX125, MX2, MX1, bakusvāģu klasēm tiks aizvadīts jau šajā nedēļas nogalē - 7.jūnijā Igaunijā Tihemetsa pilsētā.

Sezonas beigās sportisti tiks apbalvoti gan ar kausiem, gan diplomiem, gan arī MX1,MX2, QPro - ar naudas balvām, kā arī katra posma organizators būs parūpējies par papildus naudas balvām sacensībās.

Otrais sacensību posms gan kvadriem, gan arī solo klasēm norisināsies pie mums Latvijā - paralēli Latvijas čempionāta un Latvijas Kausa sacensībām Viļakā 28./29.jūnijā, kur noteikti pašmāju līdzjutēju atbalsts būs nepieciešams mūsu sportistiem, lai cīnītos ne tikai par Latvijas čempiona godu, bet arī - Baltijas.

Šāds Baltijas čempionāta formāts ir izveidots kā jauna tradīcija, kur sportisti cīnīsies ne tikai par kausiem, medaļām un naudas balvām, bet arī par Baltijas čempiona titulu un katru gadu sezonas noslēgumā tiks apbalvoti kādā no Baltijas valstīm - šogad Baltijas čempioni tiks kronēti pie mums Latvijā.

Izmantotie resursi:Aktuāli - LaMSFOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties