11.01.2014. 00:41

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Baldera pārstāvētā Krievijas leģendu izlase pagarinājumā ar 8:7 (3:1, 1:4, 3:2, 1:0) uzveica slovāku un čehu hokeja leģendas.

Latvietis iemeta ripu pretinieku vārtos jau cīņas 14. minūtē, realizējot soda metienu un izvirzot Krievijas komandu vadībā ar 2:1.

Pēc tam gan Slovākijas un Čehijas komanda pamanījās atspēlēties no 1:3 un izvirzīties vadībā ar 5:3, tomēr arī Krievijas komandai izdevās pēc tam panākt neizšķirtu. Tiesa, pretinieki atkal panāca divu vārtu pārsvaru (7:5), bet pēdējo četru pamatlaika sekunžu laikā Andrejs Kovaļenko ar diviem precīziem metieniem panāca izlīdzinājumu. 

Uzvaras vārtus pagarinājuma 45. sekundē iemeta Nikolajs Sjomins. 

Krievijas komandas sastāvā laukumā devās tādi izcilie hokejisti kā Vladimirs Miškins, Aleksejs Kasatonovs, Sergejs Fjodorovs, Aleksejs Žamnovs, Aleksejs Jašins, Valērijs Kamenskis un Maksims Sušinskis. Bet Slovākijas un Čehijas hokeja leģendu izlases rindās cīņā devās tādi bijušie izcilnieki kā Romans Čehmāneks, Radoslavs Svoboda, Františeks Kučera un Rihards Zednīks.

2012. gada KHL Leģendu mačā, kas notika Rīgā, spēkiem mērojās Vjačeslava Fetisova komanda un Baldera komanda. Toreiz Baldera komandas sastāvā uz ledus devās tādi pašmāju hokeja izcilnieki kā Sergejs Naumovs, Andrejs Maticins, Aleksandrs Kerčs, Juris Reps, Harijs Vītoliņš, Oļegs Znaroks un Ulvis Katlaps. 

Kā ziņots, Zvaigžņu spēlē piedalīsies četras ar Latvijas hokeju saistītas personas. Bez Rīgas «Dinamo» pārstāvjiem Sanda Ozoliņa un Marcela Hosas pēdējo divu gadu čempionvienības Maskavas «Dinamo» galvenais treneris Oļegs Znaroks jau trešo reizi izraudzīts par treneri Rietumu konferences komandai, bet cīņu pārraudzīs tiesnesis Eduards Odiņš. Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties