29.12.2017. 08:37

Sanhosē "Barracuda" un Stoktonas "Heat" spēlē pavērsienu netrūka. Mājinieki no 0:1 panāca 2:1, vēlāk no 2:4 atspēlējās un panāca 5:4, četras minūtes un septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām izlaida vadību (5:5), tomēr svinēja uzvaru pagarinājumā (6:5). Rūdolfs Balcers 18 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām asistēja komandas trešajos vārtos (3:4) un pagarinājuma trešajā minūtē guva uzvaras vārtus. Latvieša rēķinā arī pirmās zvaigznes gods, divi metieni pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients (Balcers bija laukumā pirmajos un piektajos ielaistajos vārtos).

20 gadus vecais Balcers pēdējās sešās spēlēs sakrājis septiņus (4+3) punktus. Pēdējo 11 spēļu laikā viņam ir 11 (6+5) punkti, bet sezonā kopumā 27 spēlēs ir 22 (7+15) punkti, sešas soda minūtes un negatīva lietderība -5. Balcers ir 54. rezultatīvākais līgā, 11. rezultatīvākais debitants un pārliecinoši rezultatīvākais spēlētājs komandā, kanādieti Edamu Heluku (4+11) apsteidzot par septiņiem punktiem. Denjelam O'Reiganam (15 spēles, 7+7) un Markusam Sērensenam (17, 5+9), kuri aizvadījuši mazāk spēļu, gan ir tuvu vidēji vienam punktam mačā. "Barracuda" ar 30 punktiem 27 cīņās ir piektajā vietā Klusā okeāna divīzijā.

Ontārio Hokeja līgā uzvaras vārtus guva Renārs Krastenbergs, kurš 45. minūtē panāca 3:2 un palīdzēja Ošavas "Generals" savā laukumā ar 4:2 apspēlēt "Otters". Ceturtos vārtus mājinieki 47. minūtē guva mazākumā, kad uz noraidīto soliņa atradās tieši Krastenbergs. 19 gadus vecais uzbrucējs izdarīja trīs metienus pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu (bija laukumā pirmajos ielaistajos vārtos). Šosezon Krastenbergam 28 spēlēs ir 17 (10+7) punkti, kas ir septītais rādītājs komandā, pozitīva lietderība +12 un 20 soda minūtes.

Tikmēr Savienoto Valstu Hokeja līgā Medisonas "Capitals" izbraukumā ar 7:5 apspēlēja Jangstaunas "Phantoms". Verners Egle neatradās laukumā nevienā no gūtajiem vai ielaistajiem vārtiem.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161