22.10.2015. 23:25
Norvēģijas "Get Ligaen" kārtējos vārtus guvis Rūdolfs Balcers, kuram tie jau devītie vārti 12 čempionāta aizvadītajās spēlēs. Savukārt Kazahstānas čempionātā "Temirtau" komandā šodien debitējis nesen no "Saryarka" atlaistais Artūrs Kuzmenkovs.

Norvēģijas "Get Ligaen" kārtējos vārtus guvis 18 gadīgais uzbrucējs Rūdolfs Balcers, palīdzot "Oilers" uzveikt "Star" vienību ar 7:1. Balcers guva komandas ceturtos vārtus, kā arī izdarīja četrus metienus, saņēma divu minūšu noraidījumu un pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Krievijas VHL čempionātā kārtējo zaudējumu piedzīvoja Rolanda Gritāna pārstāvētā "Zvezda-VDV", kas ar 0:1 pagarinājumā atzina "Ņeftjaņik" pārākumu. Gritāns spēlēja ceturtajā aizsargu pārī, uz ledus pavadot 04:43 minūtes, kuru laikā statistikā neatzīmējās.

Bet citā mačā Alekseja Širokova pārstāvētā "Zvezda" ar 4:5 atzina "Sarov" vienības pārākumu. Širokovs spēlēja pirmajā maiņā, uz ledus pavadot 15:35 minūtes, kuru laikā nopelnīja rezultativitātes punktu par piespēli, izdarīja vienu metienu un iekrāja pozitīvu lietderību +2.

Slovākijas "Ekstraliga" čempionātā uzvaru izcīnija Koba Jasa un Artūra Mickeviča pārstāvētā "Skalica", kas ar 3:1 uzveica Slovākijas U-20 vienību. Jass šajā mačā iekrāja pozitīvu lietderību +1, bet Mickevičs statistikā neatzīmējās.

Debiju Ungārijas "MOL liga" čempionātā piedzīvoja aizsargs Ņikita Kolesņikovs, kura pārstāvētā "Acelbikak" piekāpās"Budapest" vienībai ar rezultātu 2:4. Kolesņikovs spēlēja pirmajā aizsargu pārī un spēles laikā pamanījās izpildīt sešus metienus pa vārtiem.

Tikmēr Jāņa Kalniņa pārstāvētā "Fehervar AV19" ar rezultātu 5:3 uzveica "Ferencvarosi" vienību. Kalniņš šajā mačā atvairīja 33 no 36 pretinieku metieniem.

Baltkrievijas čempionātā zaudējumu piedzīvoja Edija Brahmaņa pārstāvētā "Gomel", kas ar 0:2 atzina "Sahter" vienības pārākumu. Brahmanis šajā mačā izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī Artūra Sevčenko pārstāvētā "Khimik-SKA" vienība, kas ar 1:2 atzina "Dinamo U-20" vienības pārākumu. Sevčenko šajā mačā trīs metieni pa vārtiem.

Kazahstānas čempionātā, "Temirtau" komandā debitējs Artūrs Kuzmenkovs, kurš kopā ar Kristapu Nīmani palīdzējis savai vienībai uzveikt "Nomad" ar rezultātu 2:0. Nīmanim šajā mačā rezultatīva piespēle un divas soda minūtes, bet Kuzmenkovs statistikā neatzīmējās.

Izmantotie resursi:BLR - Экстралига - scoreboard | Pointstreak...MOL Liga - Menetrend/TabellaHlavná stránka | Slovenský zväz ľadového hokejaВысшая хоккейная лига - Официальный сайтhockey.no