16.01.2015. 00:16
Norvēģijas čempionātā šovakar Rūdolfs Balcers un Stavangeras "Oilers" ar 5:1 pārspēja "Dragons" hokejistus. Latviešu uzbrucējs guva vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

17 gadus vecais uzbrucējs Rūdolfs Balcers guva komandas trešos vārtus spēles 17. minūtē, bet otrā perioda sestajā minūtē piespēlēja kanādieša Žana Mišela Dausta vārtu guvumā. Latvietis kopumā tika pie pozitīva koeficienta +3, palīdzot Stavangeras "Oilers" līderu duelī ar 5:1 sakaut tuvākos konkurentus "Dragons".

Balcers tika atzīts par labāko hokejistu savā komandā. 26 spēlēs Latvijas U20 izlases hokejists ir ticis pie 15 (5+10) punktiem.

Tikmēr Kazahstānas čempionāta spēlē Karagandas "Berkut" ar Latvijas hokejistiem Artūru Saliju un Rustamu Begovu ierindā ar 6:2 uzveica čempionvienību Pavlodaras "Ertis". Latvijas hokejisti sekmēja uzvaru ar rezultatīvām piespēlēm – Begova rēķinā viena piespēle, bet Salijam divas.

Līga (Valsts) Hokejists (Poz.) Komandas (Vieta) Rez. Stat. spēlē Stat. sezonā
GET-Ligaen R.Balcers (U) Dragons (#2) - Oilers (#1) 1:5 1+1; koef.+3; 1 metiens 26 sp. 5+10
M.Ponomarenko (A) Lørenskog (#3) - Manglerud Star (#9) 6:3 Nespēlēja 11 sp. 0+0
Kazahstāna R.Begovs (U) Berkut (#9) – Ertis (#3) 6:2 0+1 28 sp. 4+13
A.Salija (A) Berkut (#9) – Ertis (#3) 6:2 0+2 38 sp. 2+10
Serie A (Itālija) A.Bērziņš (U) Val Pusteria (#2) – Vipiteno (#7) 2:1 PM 9 metieni; nerealizēts bullītis 32 sp. 4+14
MHL (Krievija jun.) D.Baškatovs (U) Yunost (#29) - SKA-1946 (#16) 3:2 0+1; koef.+1; 4 metieni; iem.4/6 40 sp. 5+9

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайтVesti.kz: Спортивные новости КазахстанаPointstreak Sports Technologies - The Leader...

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029