13.04.2014. 21:16
Pirmajā šīs sezonas pasaules čempionāta blakusvāģu motokrosā posmā Nīderlandē, Osā, uzvaru svinēja Etjēna Baksa un Kaspara Stupeļa ekipāža.

Bakss un Stupelis pirmajā braucienā Osā bija vadībā, taču tehnisku problēmu dēļ nācās atkāpties uz trešo vietu. Taču otrajā braucienā Baksa un Stupeļa ekipāža uzvarēja un, savācot 45 punktus, uzvarēja arī posmā. Līdz ar to šī ekipāža arī izvirzījusies vadībā čempionāta kopvērtējumā.

Otrajā vietā palika Bens Adriansens un Bens van den Bogārts (44 punkti), bet ar 36 punktiem trešo vietu ieņēma Jans Hendriks un latviešu motobraucējs Elvijs Mucenieks. Savukārt pirmā brauciena uzvarētāji Daniels Vilemsens un Robijs Bakss otrajā braucienā palika vien 22. vietā, aiz kuriem finišēja Modris Štelle un Artūrs Linters. Štelle un Linters ierindojās 23. vietā arī pirmajā braucienā.

Pasaules čempionātā blakusvāģiem nākamais posms tiks aizvadīts 4. maijā Francijā, bet kopumā bija plānots aizvadīt 12 posmus, tiesa, 18. maija posms Ukrainā ir atcelts. Savukārt Latvijā blakusvāģu ekipāžas viesosies 10. augustā, kad notiks Ķeguma posms

Izmantotie resursi: Sidecar Motocross Racing - WorldWide

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA