07.07.2012. 21:11
Pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģiem piektā posma - Beļģijas "Grand Prix" - kvalifikācijas sacensībās sestdien savā braucienā uzvaru izcīnīja Nīderlandes sportists Etjēns Bakss ar latvieti Kasparu Stupeli.

Šajā braucienā otro vietu izcīnīja beļģis Joriss Hendrikss ar latviešu kantētāju Kasparu Liepiņu, bet sestajā vietā ierindojās pagājušā gada pasaules vicečempioni Jānis un Lauris Daideri.

Savukārt otrajā kvalifikācijas grupā ceturto vietu ieņēma Māris Rupeiks un Elvijs Mucenieks, bet uzvaru izcīnīja deviņkārtējais pasaules čempions Daniels Vilemsens no Nīderlandes, kurš sezonu sāka ar latviešu kantētāju Haraldu Kurpnieku, bet šobrīd startē pārī ar savu tautieti Keniju van Gālenu.

Kā ziņots, Kurpnieks pēc pasaules čempionāta pirmajā posmā piedzīvotā kritiena pārcietis abu roku plaukstas locītavu operācijas. Līdz brīdim, kad latvietis atveseļosies, kas gan varētu prasīt vairākus mēnešus, Vilemsens startēs pārī ar van Gālenu.

Sacīkstes tiks aizvadītas svētdien.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc četriem posmiem līderpozīcijā ar 176 punktiem atrodas Bakss/Stupelis, kuri par 37 punktiem apsteidz beļģa Jana Hendriksa ekipāžu. Joriss Hendrikss/Liepiņš tikuši pie 129 punktiem, kas dod piekto pozīciju, Daideri ar 119 punktiem ieņem septīto pozīciju, bet Rupeiks/Mucenieks ar 78 punktiem atrodas astotajā vietā.

Šogad pasaules čempionātā plānoti 11 posmi un 12.augustā sportisti arī viesosies Latvijā, kad sacensības tiks aizvadītas Ķeguma trasē.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties