05.07.2015. 08:02
Blakusvāģu motokrosa pasaules čempionāta desmitajā posmā Francijā uzvaru izcīnījusi Etjēna Baksa/Kaspara Stupeļa ekipāža.

Ifendikas trasē Bakss/Stupelis sestdien bija ātrākie brīvajos treniņbraucienos, kamēr kvalifikācijas treniņā ierindojās otrajā vietā, piekāpjoties saviem sīvākajiem sāncenšiem pasaules čempionāta kopvērtējumā, Valentīnam Žirū/Nikolā Musē.

Kvalifikācijas sacīkstē, kur startēja 30 ekipāžas, Bakss ar Stupeli guva uzvaru, aiz sevis atstājot Žirū/Musē, kamēr trešo vietu ieņēma pagājušā posma uzvarētāju Daniels Vilemsens/Robijs Bakss.

Augsto 11. vietu kvalifikācijas sacensībās izcīnījuši Kerts Variks/Haralds Kurpnieks, kuri bija ātri arī treniņbraucienos, liekot cerēt uz augsto rezultātu Ifendikas trasē.

Šajā posmā atkal nestartē Elvijs Mucenieks, kurš iepriekšējā sacīkstē Čehijā brauca kopā ar Kristofu Santermansu. Uz starta nav arī beļģu pilots.

Abas finālsacensības Francijā plānotas šodien.

Jāpiemin, ka pasaules čempionāta kopvērtējumā līderi šobrīd ir Etjēns Bakss/Kaspars Stupelis, kur tuvākos sekotājus Valentīnu Žirū/Nikolā Musē apsteidz par 29 punktiem.Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties