13.11.2014. 12:05
Šovakar ULEB Eirolīgā tiks aizvadītas septiņas spēles. Divas no tām tiks aizvadītas ar Latvijas pārstāvju dalību. Ainara Bagatska, Artūra Štālberga un Oskara Ernšteina trenētais "Nizhny Novgorod" izbraukumā spēlēs ar Kazaņas "Unics", bet Dāvis Bertāns un "Laboral Kutxa" savā laukumā uzņems "Crvena Zvezda".

Ar 12 spēlēm šodien un rīt tiks noslēgts ULEB Eirolīgas grupu turnīra pirmais aplis. Šodien savas piektās spēles aizvadīs arī latviešu pārstāvētie klubi "Nizhny Novgorod" un "Laboral Kutxa".

Ainara Bagatska, Artūra Štālberga un Oskara Ernšteina trenētais "Nizhny Novgorod" šodien izbraukumā spēkosies ar citu Krievijas klubu "Unics". Šonedēļ abas komandas jau ir spēlējušas savā starpā, ar 89:78 uzvarot Ņižņijnovgorodas vienībai.

"Nizhny Novgorod" ar sešām uzvarām sešās spēlēs šobrīd ir vienīgā VTB Vienotās līgas komanda, kas cīnās bez zaudējumiem. Līdz pirmdienai tikai uzvaras bija arī "Unics" kontā, taču Bagatska vadītā komanda sagādāja Kazaņai pirmo neveiksmi.

Eirolīgā gan abām komandām nav tik labi veicies. Pēc četrām spēlēm Krievijas klubiem ir vienāda bilance (1-3) ar samērā līdzīgu statistiku. Abām komandām uzvara šovakar ļautu vairāk cerēt uz iekļūšanu "Top16" posmā.

"Pirmdien aizvadījām labu spēli pret Kazaņu VTB Vienotās līgas ietvaros. Mēs gan zinām, ka daži "Unics" spēlētāji pret Eirolīgu izturas ar lielāku cieņu, līdz ar to gaidām, ka ceturtdien būs smagāka spēle. Mums gan tas neko būtiski nemaina – galvenokārt centīsimies parādīt labu sniegumu aizsardzībā," atzina Bagatskis.

Tikmēr uzbrucējs Dāvis Bertāns un Vitorijas "Laboral Kutxa" (2-2) uzņems Belgradas "Crvena Zvezda" (2-2). Latviešu basketbolists ar vidēji 12 punktiem ir otrs rezultatīvākais spāņu kluba spēlētājs un savai punktu ražai vidēji mačā pievieno arī četras bumbas zem groziem.

Eirolīgas ietvaros "Laboral Kutxa" savā laukumā šosezon vēl nav zaudējusi, tikmēr serbu klubam nav uzvaru izbraukumā. Šīs spēles uzvarētāji otro apli, visticamāk, sagaidīs ar otro vietu D grupā.

"Nizhny Novgorod" mačs sāksies plkst. 18:00, savukārt "Laboral Kutxa" laukumā dosies plkst. 21:45.

Izmantotie resursi:Turkish Airlines Euroleague - Welcome to...

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Laboral Kutxa - C.Zvezda Telekom
11.36  23.10  Veic Betsafe likmi!
81% 0% 19%  
  Visas spēlesLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties