08.10.2016. 21:38

Saloniku PAOK (0-1) izbraukumā zaudēja virslīgas jaunpienācējiem “Doxa Lefkadas” (1-0) ar rezultātu 78:84. Lefkadas basketbolistiem tā ir vēsturiska uzvara, turklāt elites divīzijā viņi nokļuva ar “wild-card” palīdzību.

Žanis Peiners 27:14 minūtēs sameta 11 punktus (2p 3/8, 3p 1/4, 1p 2/2), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu uzbrukumā, trīs reizes kļūdījās, saņēma piecas personiskās piezīmes un izprovocēja divus pārkāpumus.

Deivida Blata, Ainara Bagatska, Omera Uguratas un Oskara Ernšteina trenētais klubs “Daruššafaka Doguš” (1-0) savā laukumā pieveica Bursas “Tofaš” (0-1) ar rezultātu 83:75. Dairis Bertāns nebija piecu spēlei pieteikto ārzemnieku vidū.

Adriens Moermans uzvarētāju labā izcēlās ar 19 punktiem un astoņām izcīnītām bumbām zem groziem. Viljams Klaiberns un Džeimss Andersons guva pa 15 punktiem katrs. Lūkam Harangodi 13 punkti un deviņas bumbas, savukārt Bredlijs Vanameikers trīs punktiem pievienoja septiņas piespēles.

Roberta Štelmahera trenētais klubs “Energa Czarni Slupsk” (0-1) savā laukumā zaudēja “Polfarmex Kutno” (1-0) ar rezultātu 78:79 (22:26, 19:12, 23:23, 14:18). Mājinieki ceturtajā ceturtdaļā gandrīz visu laiku atradās vadībā, taču Bartoša tālmetiens 16 sekundes pirms pamatlaika beigām nesa uzvaru Kutno basketbolistiem.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009