07.08.2015. 20:19

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Treneris nebija apmierināts ar augumā garo spēlētāju sniegumu, jo Latvijas izlase cīņā par atlēkušajām bumbām zaudēja ar 27 pret 46. "Skatoties statistikā, mums vajadzēja zaudēt ar 20 punktiem. Poļi dominēja cīņā par bumbām," sacīja Bagatskis.

"Mēs spēli sākām ļoti smagi. Spēlētāji bija uztraukušies un uzbrukums neizdevās," teica Bagatskis, kurš norādīja, ka puslaikā no 40 ielaistajiem punktiem 29 komanda atdeva pati, bet tikai 11 poļi ieguva ar darbu. "Kaut arī iemetām 84 punktus, spēle uzbrukumā nebija laba. Trešās ceturtdaļas otrajā pusē nospēlējām kā vajag, bija pacietīga aizsardzība un ātra pāreja uzbrukumā," uzsvēra Bagatskis.

Latvijas izlasē mačā pret Poliju no pieteiktajiem basketbolistiem nespēlēja vienīgi Mārtiņš Laksa, taču viņš piedalīsies spēlē svētdien pret Slovēniju, norādīja Bagatskis.

Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas izlases rindās ar 24 punktiem bija Dairis Bertāns, kurš arī atzina, ka spēli komanda iesāka ļoti smagi. "Var redzēt, ka bijuši grūti treniņi - kājas smagas, brīvi metieni nekrita grozā," sacīja Bertāns.

Jau ziņots, ka mačā pret Poliju nebija pieteikti Kaspars Vecvagars, Žanis Peiners, Haralds Kārlis, Ričmonds Vilde un Dāvis Rozītis. Šie spēlētāji, visticamāk, piedalīsies mačā pret Slovēniju, kas paredzēta "Arēnā Rīga" svētdien plkst.18.30.

Pēc turnīra Rīgā, no 14. līdz 16. augustam Latvijas izlase spēlēs pārbaudes turnīrā Tbilisi, kur tiksies ar Gruziju, Itāliju un Igauniju, savukārt no 21.līdz 23. augustam valstsvienība piedalīsies Superkausa izcīņā Hamburgā, kur spēlēs pret Vāciju, Turciju un Poliju. Pārbaudes spēļu ciklu Latvijas izlase noslēgs 29.augustā Rīgā ar maču pret Maķedoniju.

Eiropas čempionāta finālturnīra grupas kārtā Latvijas valstsvienība sacentīsies ar Beļģijas (5.septembrī), Lietuvas (6.), Čehijas (7.), Ukrainas (9.) un Igaunijas (10.) komandām. Grupas četras labākās komandas turpinās cīņu finālturnīra otrajā posmā, kas no 11. līdz 20.septembrim notiks Lillē (Francijā). Čempioni un vicečempioni kvalificēsies Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, bet 3. līdz 6.vietas ieguvēji - olimpiskajam kvalifikācijas turnīram.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties