15.07.2012. 22:18
Neskatoties uz samērā pārliecinošo uzvaru, Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis nav apmierināts ar komandas parādīto sniegumu pārbaudes mačā prer Kipru.

Kā ziņots, pārbaudes cīņā, gatavojoties 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, Latvija svētdien pieveica Kipru ar rezultātu 78:61 (20:14, 22:10, 15:20, 21:17).

«Esmu apmierināts ar to, ka nebija jaunu traumu, taču ne tuvu neesmu apmierināts ar to, kā spēlējām. Bija labas epizodes, taču reizēm necienījām ne sevi, ne pretiniekus. 19 kļūdas tādā spēlē - tas ir krietni par daudz. Ja tas būtu klubs, rīt spēlētājiem kājas dabūtu pamatīgi ciest,» Bagatski citē Latvijas Basketbola savienība (LBS). «Šodien centāmies spēlēt savādāk, nekā vakar. Viens no patīkamajiem secinājumiem - Mareks Mejeris itin labi izskatās trešā numura pozīcijā. Riharda Kuksika traumas dēļ diezgan daudz izmēģinājām šādu variantu, un tas nostrādāja itin labi. Marekam jābūt vēl agresīvākam, bet tas viss vēl priekšā.»

«Komandā ir daudz garo spēlētāju, augumi ir, taču vēl jāiemācās tos likt lietā vislabākajā veidā. Darbība viens pret vienu nav mūsu centru stiprākā puse - viņi visbīstamākie ir ātrumā. Sadarbības vēl jāslīpē,» secināja Bagatskis. «No četriem debitantiem vislabāk sevi apliecināja Kaspars Vecvagars. Centās visi un priekšstats par viņu varēšanu tagad ir lielāks. Galvenais, lai jaunie neapmierinātos ar savu statusu komandā un būtu sportiski nekaunīgāki gan treniņos, gan spēlēs.»

«Otrdien trenēsimies, tad nosaukšu vienu spēlētāju, kurš nebrauks uz Serbiju. Par Kuksika un Andreja Šeļakova savainotajām potītēm lielu bažu it kā nav, tomēr drošības pēc izmeklējumi tiks izdarīti,» piebilda Bagatskis.

Kā ziņots, pirmoreiz abas komandas tikās sestdien, kad Latvijas izlase izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 72:47. 

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā arCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties