09.01.2014. 00:45
"Spēlējām pret labu komandu, kura ieradās no Eirolīgas, tāpēc uzvara sagādāja prieku. Lepojos ar kolēģu cīņas sparu, taču nākamajās spēlēs ceru redzēt vairāk fanu, jo mūsu komanda to ir pelnījusi," pēc uzvaras pār Ainara Bagatska, Oskara Ernšteina un Jāņa Strēlnieka pārstāvēto Kijevas basketbola komandu "Budivelnik" teica Turcijas kluba "Banvit" centra spēlētājs Ermals Kugo.

"Mēs zinājām, cik grūti ir uzvarēt Bandirmā jau pirms ierašanās šeit. Pretinieki spēlē jaukā zālē, ar jaukiem faniem un spiedienu no visām pusēm. Ir jābūt mentāli stipriem, lai šeit spētu noturēties. Spēles sākumā “Banvit” spēlēja, kā gaidījām. Pretinieku spēlētāji individuāli ir ļoti, ļoti meistarīgi. Daži no mūsu basketbolistiem izrādījās negatavi viens-pret-vienu aizsardzībai, turklāt “Banvit” fantastiski spēlēja uzbrukumā. Ja aizsardzībā esi vājš, tev nav izredžu uzvarēt. Otrajā puslaikā viss turpinājās tādā pašā garā un “Banvit” trešajā ceturtdaļā ieguva 20 punktu pārsvaru. Ceturtajā ceturtdaļā spējām atrast enerģiju un emocijas, lai dzītos pakaļ. Pēc vairākām veiksmīgām epizodēm uzbrukumā un aizsardzībā bijām atpakaļ spēlē. Taču cīņas izskaņā vairāk paveicās “Banvit” spēlētājiem."

"Manuprāt, labi nospēlējām pret ļoti pieredzējušu komandu. Vienlaikus guvām labu mācību. Zinājām, ka “Budivelnik” spēlētāju meistarība un prasmes uzbrukumā ļauj atspēlēt pat lielu starpību. Ceturtajā ceturtdaļā nespējām labi nospēlēt aizsardzībā, ielaidām vieglus punktus. Tagad zināsim, ka ceturtajā desmitminūtē jāspēlē labāk. Tomēr vairāk nekā 30 minūtes spēlējām pienācīgi, darot to ar lielu enerģiju. Apsveicu visus atbalstītājus, taču cerējām redzēt pilnu zāli. Komanda un visa organizācija ir pelnījusi, lai Bandirma tām aplaudētu. Un labi zinu, ka ir neiespējami paveikt lielas lietas bez mūsu faniem."

Izmantotie resursi:Eurocup - Welcome to EurocupOgres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties