11.11.2013. 22:08
Pēc šodien piedzīvotās neveiksmes Ukrainas Superlīgas regulārā turnīra mačā ar ''Hoverla'' vienību (82:88) Kijevas ''Budivelnik'' galvenais treneris Ainars Bagatskis atzina, ka komanda kļūdījusies divu leģionāru piesaistīšanā, vienlaikus norādot, ka tā ir viņa vaina. Tāpat latviešu treneris sacīja, ka jūt atbalstu no kluba vadības, kurai esot izklāstījis savu redzējumu par to, kā dotajā situācijā būtu jārīkojas.

Kijevas ''Budivelnik'' galvenais treneris Ainars Bagatskis: ''Šķita, ka pēc tik nepārliecinoša snieguma pirmajā puslaikā pret francūžiem būsim izdarījuši secinājumus un mačā ar ''Hoverla'' parādīsim, ka Francijā notikušais bija tikai nejaušība. Diemžēl šodien sākām spēli tieši tā kā Francijā. Kā paši redzējāt, visi ierindā esošie labākie spēlētāji šodien spēlēja 30 minūtes, taču svarīgi tās aizvadīt kvalitatīvi, nevis pēc iespējas vairāk.''

''Pilnībā izgāzām cīņu pie groziem - ja pretinieks pirmajā puslaikā pie mūsu groza izcīna vairāk bumbu nekā mēs paši, turklāt labākie cīnītāji par bumbām šodien bija Daunss un pats mazākais spēlētājs komandā Strēlnieks. Tad jājautā - kur ir mūsu pārējie garie spēlētāji? ''Hoverla'' šogad spēlē pavisam atšķirīgu basketbolu nekā pagājušosezon - mierīgāk, gudrāk. Kad sarunājām pie blokiem mainīties, nemainījāmies. Kad samainījāmies, aizmirsām pacelt rokas, un viņi mūs par to uzreiz sodīja plus cīņa par atlēkušajām bumbām. Tās arī divas lietas, kas izšķīra mača likteni,'' spēli rezumēja latviešu speciālists.

''Ar komandas vadību jau esam runājuši, esmu izklāstījis savu redzējumu par valdošo situāciju. Kas attiecas uz spēlētājiem, pagaidām nevēlos saukt uzvārdus, taču acīmredzami esam kļūdījušies ar diviem leģionāriem, un tā ir mana vaina. Steidzami jārisina šī situācija, taču traģēdija nav jātaisa - es zinu mūsu spēku un to, kā trenējamies, noskaņojamies un strādājam Eirolīgas mačiem. Diemžēl mūsu komandā ir kosmonauti, kas dzīvo viskur, tikai ne laukumā...''

''Ir atšķirība, kad spēlētājs grib tikai spēlēt un kad uzvarēt. Tās ir divas dažādas lietas - ir, kas grib sisties un uzvarēt vai vienkārši spēlēt. Vai jūtu uzticību no komandas vadības? Jā! Esam runājuši, kas, manuprāt, mums būtu jādara. Protams, komandas komplektācija, kā redzam, ir nosacīti izgāzusies, tāpēc kaut kas jādara lietas labā.''

Izmantotie resursi:Суперліга. Асоціація баскетбольних клубів...