27.12.2017. 12:38

"Nespēju komentēt murgus," bija Bagatska pirmā reakcija, kad aģentūra LETA viņam jautāja viedokli par Bola došanos uz Lietuvu. "Domāju, ka viņiem neies nekā. Puiši nezina, kur viņi ir nokļuvuši."

Līgumā ar Boliem ir atruna pārtraukt to pēc mēneša. Klubs apsolījis dot viņiem iespējas spēlēt Baltijas Basketbola līgas (BBL) turnīrā, savukārt saistībā ar Lietuvas Basketbola līgu (LKL) tas vērtēs, vai viņi ir pietiekami meistarīgi šim līmenim.

Brāļi Boli Lietuvā ieradīsies 4.janvārī, bet debiju BBL, visticamāk, piedzīvos piecas dienas vēlāk Prienos gaidāmajā BBL duelī ar Minskas "Cmoki" komandu.

"Lietuva ir vairāk vai mazāk netipiska, bet basketbola zeme. Redzēsim, bet viņiem nebūs viegli," uzskata Bagatskis, kurš savulaik Lietuvā gan spēlējis, gan arī trenējis. "Šajā rudenī, atrodoties ASV, biju uz puiša treniņiem universitātē un vēroju, kā viņš strādā. Viņš var spēlēt basketbolu un noteikti spēlēs, bet tagad ļoti reti notiek brīnumi, kad 18-19 gados kāds spēj līdzvērtīgi cīnīties ar vīriešiem. Tas nav tik vienkārši."

Liandželo Bols sezonu iesāka Kalifornijas Universitātes vienībā, bet novembrī kopā ar vēl diviem komandas biedriem par saulesbriļļu zādzību tika aizturēti Ķīnā. Basketbolisti tika atbrīvoti pēc ASV prezidenta Donalda Trampa iejaukšanās, bet pēc tam Liandželo Bols pameta Kalifornijas Universitātes komandu.

Izmantotie resursi:LETAMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties