19.03.2015. 22:44
Latvijas basketbola izlases galvenā trenera Ainara Bagatska trenētais Krievijas klubs «Ņižņij Novgorod» ceturtdien izbraukumā ar rezultātu 75:79 piekāpās Stambulas «Anadolu Efes» komandai Eirolīgas turnīra «Top16» fāzē.

• Dāvim Bertānam 21 punkts zaudējumā pret Kuksika un Bagatska pārstāvēto «Ņižņij Novgorod» 2015. g. 12. marts

«Ņižņij Novgorod» sastāvā pamatpieciniekā laukumā devās Rihards Kuksiks, kurš kopumā šajā mačā nospēlēja 25 minūtes un sešas sekundes, realizēja pa vienam izmestajam divpunktu un trīspunktu metieniem, trāpīja divus soda metienus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, pārtvēra divas bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Kuksiks guva 7 punktus.

Eirolīgas «Top16» turnīra fāzē «Ņižņij Novgorod» piedzīvoja astoto zaudējumu 11 mačos F grupā, samazinot cerības iekļūt ceturtdaļfinālā, savukārt «Anadolu Efes» izcīnīja piekto uzvaru 11 spēlēs.

«Ņižņij Novgorod» komandai Eirolīgas «Top16» turnīra fāzē atlikušas trīs spēļu kārtas.

Piektdien cīņu par Eirolīgas ceturtdaļfinālu aizvadīs Dāvja Bertāna pārstāvētā Vitorijas «Laboral Kutxa», kas F grupā savā laukumā uzņems Pirejas «Olympiacos».

E grupā cīņu par Eirolīgas ceturtdaļfinālu piektdien aizvadīs arī Jāņa Blūma pārstāvētā Atēnu «Panathinaikos», kas mājās uzņems Madrides «Real».

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222