09.03.2017. 22:54

Pirmajā komandu tikšanās reizē šosezon Milāna spēja mājās uzvarēt ar rezultātu 99:97. Šodien "Maccabi" izdevās revanšēties.

Pirmā ceturtdaļa Telavivā ritēja punkts punktā - tikai pašās tās beigās mājinieki ieguva sešu punktu pārsvaru (26:20). Tikmēr jau otrajā ceturtdaļā "Maccabi" ieguva lielāku pārsvaru. 35. minūtē Viktors Rūds panāca mājiniekiem +11 (40:29). Vēlāk Koltons Aiversons un Jogevs Ohajons Izraēlas komandai panāca jau +14 (44:30). Tad sekoja neliela viesu atspēlēšanās, kas gan tika laicīgi apturēta - "Maccabi" puslaika beigās spēja palielināt pārsvaru līdz pat 16 punktu starpībai - 51:35.

Otrā puslaika ievadā komandas veica abpusējus izrāvienus - sākumā mājinieki 56 sekunžu laikā guva septiņus punktus pēc kārtas un panāca sev +23 (58:35), tomēr tad viesi atbildēja ar ko līdzīgu, gūstot astoņus punktus pēc kārtas, kas ļāva atgriezt vairs tikai 15 punktu deficītu. Trešās ceturtdaļas gaitā milānieši spēja brīžiem atspēlēties līdz cerīgajam septiņu punktu deficītam, tomēr ceturtdaļa beidzās ar deviņu punktu pārsvaru mājiniekiem - 70:61. Lai cik brīžiem nestabili spēlētu "Maccabi", tomēr pārsvaru pēdējā spēles ceturksnī viņiem izdevās nedaudz palielināt - beigās uzvara ar rezultātu 92:82.

Rezultatīvākais mājinieku rindās ar 17 punktiem bija Viktors Rūds, kamēr viesiem 19 punktus guva Rakīms Sanderss.

Aināra Bagatska trenētajai "Maccabi" nākamā spēle paredzēta Izraēlas Superlīgā, kad svētdien tā uzņems "Maccabi RAND Media" no Lecionas. Eirolīgā nākamā spēle pēc nedēļas viesos Stambulā pret "Anadolu Efes".