08.07.2015. 23:43
Latvijas kausa izcīņā kļuvuši skaidri visi otrā posma otrās kārtas pāri, un par pārsteigumu parūpējās "Babītes" vienība, kura apspēlēja līgu augstāk spēlējošo "Smilteni"/BJSS.

SK "Babīte" šodien guva trīs vārtus pret "Smilteni"/BJSS un svinēja uzvaru, kas paver tai ceļu uz kausa izcīņas otro kārtu. "Babīte" spēlē Latvijas otrajā līgā, kamēr "Smiltene"/BJSS pārstāv pirmo līgu, kurā pagaidām ieņem 11. vietu 16 komandu konkurencē.

Tiesa, smiltenieši ar 48 ielaistiem vārtiem ir sliktākā visā līgā (tikpat arī "Ogrei") un arī šodien neizvairījās no negatīvas izcelšanās, jo kļuva par vienīgo komandu otrajā posmā, kura zaudēja zemākas līgas pārstāvei. Savukārt "Babīte" nākamajā kārtā tiksies ar AFA "Olaine", kura šodien pirmās līgas komandu duelī sasita piecus vārtus "Tukums 2000"/TSS un uzvarēja 5:2.

Otrā posma otrās kārtas spēles norisināsies no datumos no 11. līdz 13. jūlijam, un šobrīd zināmi jau visu spēļu laiki, izņemot "Babītes" un "Olaines" maču. Kausa izcīņas trešā posma (astotdaļfinālu) izloze norisināsies 13. jūlijā, kurā savus pretiniekus uzzinās arī Virslīgas komandas.

Datums Laiks Spēle Rez.
04.07. 14:00 FK Auda – FK Lāčplēsis 1:0
04.07. 15:00 Preiļu BJSS – Kuldīgas NSS 4:0
04.07. 16:00 FC Caramba/Dinamo – JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 5:0
04.07. 17:00 FK Bandava – Salaspils 0:3
04.07. 17:00 FK Staiceles Bebri – JDFS Alberts 1:3
04.07. 18:00 SK Upesciems – FK Fortūna 6:1
04.07. 18:00 Rīgas Futbola skola – Grobiņas SC 10:0
04.07. 18:00 Valmiera Glass FK/BSS – FK Lielupe 7:0
04.07. 18:00 JFC Dobele – FK Compact.lv 0:6
05.07. 17:00 FK Jēkabpils/JSC – Riga United F.C. 2:1
05.07. 18:00 Monarhs – Balvu SC 7:1
08.07. 18:00 SK Babīte – FK Smiltene/BJSS 3:1
08.07. 19:00 FK Tukums 2000/TSS – AFA Olaine 2:5
Rēzeknes FA – FC Marienburg nenotiks
SK Kalnciema līderis – FK Ogre nenotiks
Datums Laiks Komandas Vieta
11.07. 15:00 FK Compact.lv – Preiļu BJSS Šeibeļa stadions Rīgā
11.07. 18:00 Salaspils – SK Upesciems Ogres ģimnāzijas mākslīgā seguma stadions
11.07. 18:00 Rīgas Futbola skola – FC Caramba/Dinamo NSB "Arkādija" dabīgā seguma laukums
12.07. 18:00 Monarhs – FK Auda LU stadions
12.07. 18:00 Valmiera Glass FK/BSS – SK Kalnciema līderis Daliņa stadions
13.07. 19:00 JDFS Alberts – FK Dobele Energoautomātikas stadions Rīgā
Rēzeknes FA – FK Jēkabpils/JSC RPD Sporta pārvaldes stadions
AFA/Olaine – SK Babīte tiks paziņots papildus

Izmantotie resursi:Sākums - Latvijas Futbola federācija



Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties