30.06.2014. 23:48
Beļģijas izlases futbolists Edens Azārs atzinis, ka viņu iedvesmo Pasaules kausa zvaigžņu Lionela Mesi, Neimāra un Hamesa Rodrigesa sniegums.

Pirms gaidāmās astotdaļfināla spēles starp Beļģiju un ASV viens no beļģu līderiem Edens Azārs sacīja: "Skatos, ko dara citas zvaigznes, un cenšos smelties pēc iespējas vairāk iedvesmas. Vai mani iedvesmo Mesi, Neimāra un Rodrigesa sniegums? Protams – zinu, ka manā pozīcijā ir daudz labu spēlētāju."

"Savu līdzšinējo spēli finālturnīra vērtēju dažādi. Esmu spēlējis izšķirošu lomu atsevišķos brīžos, taču sniegums varēja būt stabilāks. Ceru, ka tas tā būs turpmāk, un jūs redzēsiet vislabāko iespējamo Edenu," piebilda Azārs.

"Vai izjūtu lielāku spiedienu? Nē, tas visu laiku ir nemainīgs. Zinu, ka daudzi cilvēki mani vēro, tomēr nākamai spēlei gatavošos tieši tāpat kā iepriekšējām, tikai centīšos darīt maksimālo iespējamo laukumā. Nezinu, ko cilvēki domā par mani un manu sniegumu laukumā, taču vienmēr daru, cik vien ir manos spēkos," atzina beļģu futbolists.

Izmantotie resursi:Goal.comAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties