17.08.2013. 08:35
Viktorija Azarenka pirmo reizi kopš 2009. gada pārspējusi Karolīnu Vozņacki, nodrošinot vietu Sinsinati WTA "Premier 5" turnīra pusfinālā, kurā viņai pretī stāsies Jeļena Jankoviča. Otru pāri veidos Na Lī un Serēna Viljamsa.

Šoreiz notika tikai trīs ceturtdaļfināli ierasto četru vietā. Polijas tenisa līdere Agņeška Radvaņska pēc divām graujošām uzvarām devusies mājup, lai apmeklētu vectēva bēres. Tā rezultātā bez spēlēšanas pusfinālā tika pagājušā gada čempione Na Lī.

Sestdien pusfinālā viņai būs jādodas kortā, jo Serēnai Viljamsai ārkārtas situāciju nav. Ranga līdere savā ceturtdaļfinālā ar 6:0, 6:4 sagrāva Rumānijas otro raketi Simonu Halepu. Pirmais sets bija teju maksimāli nepieklājīgs – Viljamsa "sauso" 6:0 panāca nieka 16 minūtēs, kuru laikā Halepa uzvarēja tikai sešās izspēlēs. Trīs no tām bija amerikānietes nepiespiestās kļūdas.

Viljamsa uzvarēja trīs no otrā seta pirmajiem četriem geimiem (3:1), taču panākumu attīstīt nespēja, ļaujot Halepai panākt izlīdzinājumu. Ar agresīvu spēli uzbrukumā Viljamsa 10. geimā uzņemšanā ieguva mačbumbu, taču realizēt to nespēja, bumbiņu raidot tīklā. Tūlīt sitiens tīklā Halepai jeb Serēnai otrā mačbumba. Sekoja Halepas dubultkļūda...

Pirmo reizi kopš 2011. gada savā starpā tikās Viktorija Azarenka un Karolīna Vozņacki. Pirms diviem gadiem Idnianvelsā nospēlētajā spēlē dāniete uzvarēja ar 3:0, Azarenkai ātri izstājoties. Pabeigta mača vienai pret otro nebija kopš 2010. gada – laika, kad vēl nebija sācies Azarenkas iespaidīgais progress.

Ja pirmajos savstarpējos mačos dominēja Karolīna, tad šoreiz panākums Vikai – 6:3, 7:6(5). Ranga vicelīdere 2. setā atspēlēja breiku. Vozņacki šoreiz spēlēja krietni agresīvāku un pozitīvāku tenisu nekā pārsvarā gadījumu, taču pat ar to bija maz, lai uzveiktu Azarenku. Baltkrievijas tenisistei tikai trešā uzvara astoņos mačos pret Vozņacki. Abas iepriekšējās uzvaras gūtas 2009. gadā Memfisā un Romā.

Azarenka pusfinālā spēkosies ar Jeļenu Jankoviču, kura ar 6:4, 6:0 sagrāva Itālijas otro raketi Robertu Vinči. Jankoviča ir Sinsinati 2009. gada čempione, pirms četriem gadiem titula spēlē uzveicot Dinaru Safinu. Pirms diviem gadiem Jankoviča finālā zaudēja Marijai Šarapovai.