02.04.2014. 23:20

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis 2-0 «Avangard» komandas labā, turklāt abās sērijas cīņās Omskas klubs savus vārtus atstājis neieņemtus.

Pirmos vārtus viesi guva mača 14. minūtē, bet otrās trešdaļas otrajā pusē izcēlās vēl trīs reizes. Divus vārtus guva Ņikita Pivcakins, kamēr «Avangard» vārtsargs Oļegs Šiļins atvairīja visus 16 pretinieku metienus.

Sērijas trešais mačs notiks sestdien Omskā. Šajā sērijā netiks aizvadīts vairāk par četriem mačiem.

«Avangard» KHL regulāro čempionātu noslēdza Austrumu konferences kopvērtējuma desmitajā vietā, bet Minskas «Dinamo» bija vājākā komanda Rietumu konferencē, ieņemot 14. pozīciju.

Cerības kausā startē tās komandas, kas nespēja kvalificēties Gagarina kausa turnīram. Pērn, kad šīs sacensības tika izspēlētas pirmoreiz, kausu ieguva Rīgas «Dinamo».

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009