01.12.2017. 22:19

Tikmēr otrās zvaigznes gods ticis Toronto "Maple Leafs" vārtsargam Frederikam Andersenam, bet par trešo labāko spēlētāju atzīts Sentluisas "Blues" uzbrucējs Breidens Šens.

Makinons novembrī 12 spēlēs guva piecus vārtus un veica 15 rezultatīvas piespēles, ar 1,67 punktiem mačā būdams līgas ražīgākais hokejists, bet ar lietderības koeficientu +11 ieņemot pirmo vietu Austrumu konferencē.

Septiņās spēlēs viņš guva divus un vairāk punktus, savu rezultatīvāko maču aizvadot 16.novembrī pret Vašingtonas "Capitals", kuras vārtos iemeta vienu ripu un asistēja komandas biedru četros vārtu guvumos. Divās no piecām novembra pēdējām spēlēm Makinons guva uzvaras vārtus pagarinājumā.

Pašlaik 22 gadus vecais kanādietis šosezon 23 spēlēs guvis astoņus vārtus un veicis 20 rezultatīvas piespēles, kas ir vairāk nekā puse no iepriekšējās sezonas snieguma, kurā viņš 82 spēlēs iemeta 16 ripas un asistēja 37 vārtu guvumos.

Tikmēr Andersens 12 mačos vidēji ielaida 2,14 vārtus un atvairīja 93,8% metienu, divus mačus noslēgdams "sausā". Astoņos no 12 mačiem viņš ielaida divus un mazāk vārtus.

Pašlaik 28 gadus vecais dānis ar 15 panākumiem ir šosezon otrs uzvarām bagātākais vārtsargs līgā. Viņš 23 spēlēs vidēji ielaidis 2,76 ripas un atvairījis 91,9% metienu, trīs mačos paliekot nepārspēts.

Savukārt Šens 12 spēlēs guva septiņus vārtus un veica 12 rezultatīvas piespēles, vidēji gūstot 1,58 punktus mačā. Piecos mačos viņš guva divus un vairāk punktus, bet divās no šīm cīņām kanādietis savā kontā ierakstīja pat četrus punktus. Mačā ar "Maple Leafs" 4.novembrī viņš veica četras rezultatīvas piespēles, bet cīņā ar Edmontonas "Oilers" 18.novembrī Šenam bija divi vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Pašlaik 26 gadus vecais uzbrucējs šosezon 25 spēlēs guvis desmit vārtus un veicis 20 rezultatīvas piespēles, ieņemot desmito vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Tāpat kā Makinons, arī Šens iekrājis vairāk kā pusi no iepriekšējās sezonas punktiem, jo pērn 79 mačos guva 25 vārtus un veica 30 rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:LETABoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties