06.07.2015. 12:17
Latvijas braucējs Andris Kuļikovskis svētdien izcīnīja sesto vietu Čehijā notikušā Eiropas autokrosa čempionāta trešā posma Buggy 1600 klases sacensībās.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kuļikovskis sesto pozīciju izcīnījis jau otro posmu pēc kārtas.

Tiesa, finālā viņam neizdevās starts, un jau no pirmā apļa viņš bija pēdējais no braucošajiem. Tomēr finišu nesasniedza četri konkurenti, kurus Kuļikovskis apbrauca, nonākot sešiniekā.

Tikmēr SuperBuggy klasē Kuļikovska brālis Juris izstājās jau pirmajā dienā ar reduktora defektu, bet šīs sezonas pirmā posma uzvarētājs Jānis Boks bija spiests izstāties trešās kvalifikācijas sacensībās, ciešot neveiksmi jau otrajā posmā pēc kārtas.

Savukārt Ervins Grencis, kurš arī startē SuperBuggy klasē, pēc veiksmīgi pārvarētām kvalifikācijas sacensībām pēc sasniegta finiša pusfinālā par nesportisku rīcību tika izslēgts.

Tikmēr JuniorBuggy Justs Grencis pēc kvalifikācijas sacensībām neizgāja uz starta pusfinālā. Trešajā kvalifikācijā viņš pārāk asi trāpīja apmalē un pēc tam sajuta sāpes mugurā. Kamēr bija mēģinājums tikt galā ar šo problēmu, tika nokavēts pusfināla starts.

Eiropas autokrosa čempionāta ceturtais posms pēc divām nedēļām norisināsies Francijā. Zīmīgi, ka šogad pirmoreiz aptuveni 20 gadu laikā netiks aizvadītas sacensības Latvijā.Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties