19.10.2015. 15:18
Pirmdien pievakarē, plkst. 18:25 ar reisu BT630 no Milānas Rīgā atgriezīsies jaunais Eiropas rallijkrosa čempions Jānis Baumanis. Visi autosporta fani ir aicināti sagaidīt talantīgo braucēju klātienē un sveikt ar viņa karjerā līdz šim lielāko panākumu.

Kā ziņots, Jānis svētdien vēl pirms Eiropas čempionāta pēdējā posma fināla braucieniem nodrošināja uzvaru S1600 klasē. Frančiakortas trasē notikušajās sacensībās sportists aizvadīja ne tik veiksmīgu pirmo kvalifikācijas braucienu, taču ļoti labi brauca pārējos priekšbraucienus un līdz ar iekļūšanu pusfinālā bija iekrājis pietiekami lielu punktu pārsvaru, lai čempionāta kopvērtējumā tuvākais sekotājs viņa izredzes kļūt par čempionu vairs nespētu apdraudēt.

Jāpiezīmē, ka arī Eiropas čempionāta Itālijas posma pusfinālu Jānis aizvadīja teicami un izcīnīja uzvaru, turpretī finālā pēc dramatiskiem notikumiem sacīkšu gaitā sportists palika sestais.

Nākamajā sezonā Jānis, kurš septembra vidū kļuva arī par Igaunijas rallijkrosa čempionu Supercar klasē, ar Supercar klases auto plāno startēt arī plašākā mērogā - atkarībā no apstākļiem Eiropas vai pasaules čempionātā.