15.05.2013. 21:26

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. maijā, Talsu apkārtnē, startēs Latvijas Rallija čempionāta 4. posms, rallijs “Talsi 2013”. R2 klasē uz starta stāsies 9 ekipāžas no 5 valstīm, tajā skaitā arī OKartes Autosporta Akadēmijas sportisti – Ralfs Sirmacis / Māris Kulšs, Emīls Blūms / Andris Mālnieks un Kristaps Feldmanis / Raivis Poišs.

Pēc veiksmīgi iesāktas vasaras sacīkšu sezonas “Kalnamuižas” rallijsprintā, OKartes Autosporta Akadēmijas sportisti atzīst, ka uz ralliju “Talsi 2013” brauc cīnīties par uzvarām. Šī brīža R2 klases līderis Ralfs Sirmacis: “Aizvadītajā rallijsprintā ar komandas biedru Emīlu Blūmu izvērtās interesanta cīņa, ceru, ka varēsim to turpināt arī Talsos. Taču mērķis man ir tikai viens – uzvarēt!”

Padoties negrasās arī OKartes Autosporta Akadēmijas sportists Emīls Blūms, kurš šobrīd Latvijas Rallija čempionāta kopvērtējumā no līdera R. Sirmača atpaliek tikai par 5 punktiem. E.Blūms: “Centīšos braukt maksimāli ātri un precīzi, lai uzvarētu. Jābrauc tā, lai pašam prieks. Domāju, ka viss ieplānotais izdosies.”

Jaunākais OKartes Autosporta Akadēmijas pilots Kristaps Feldmanis, kuram šī ir pirmā rallija sezona viņa autosportista karjerā, “Talsos” turpinās pilnveidoties. K.Feldmanis: “Mans mērķis gaidāmajā rallijā ir turpināt mācīties gan braukšanu, gan trenēt sadarbību ar stūrmani. Man ir svarīgi sezonas beigās spēt ievērojami kāpināt tempu un cīnīties par augstu rezultātu. Nevēlos likt OKartes Autosporta Akadēmijas komandai vilties.”

Rallijā “Talsi 2013” OKartes Autosporta Akadēmija (OK AA) būs īpaši parūpējusies par saviem faniem. Katram rallija apmeklētājam būs iespēja piedalīties OK AA rīkotajā konkursā “Noķer zaļos Talsos”, par ko sīkāka informācija atrodama mājaslapā – Autosporta Akadēmija ­ Sākums - “Fanu zonā”. Labākā video un foto autors balvā saņems komandas atribūtiku – jaku un cepurīti. OKartes Autosporta Akadēmijas oficiālajā Twitter kontā, @Auto_Akademija, 18. maijā, jau no pulksten 14:00 varēs sekot līdzi OK AA meiteņu atrašanās vietām ātrumposmos. Meitenes dalīs dāvanas no OKartes autosporta akadēmijas atbalstītāja “If”. Savukārt OKartes Autosporta Akadēmijas servisa zonā 18. maijā no plkst. 12:00 līdz pat 19:20, kā arī 19. maijā no plkst. 9:30 līdz 17:00, būs pieejama jaunā Ford Fiesta automašīna, ar kuru būs iespēja veikt testa braucienus.

Informāciju sagatavoja :Mārtiņš Dzenītis, „OKartes Autosporta Akadēmijas” preses sekretārsZelta Pakavs, jātnieku sporta klubs Zelta Pakavs, jātnieku sporta klubs "Ķaupji", Birzgales p., Ķeguma n., LV-5033
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties