04.02.2014. 15:51
Austrijas Olimpiskā komiteja saņēmusi draudu vēstuli, kurā tā tiek brīdināta par plāniem gaidāmo Soču olimpisko spēļu laikā nolaupīt divus tās delegācijas sportistus.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā apstiprinājuši komitejas un delegācijas pārstāvji, vēstulē, kas acīmredzot nākusi no Krievijas, tiek draudēts nolaupīt slaveno kalnu slēpotāju Marlīzu Šīldu un skeletonisti Janīni Floku.

Vēstule saņemta pirmdien, bet pašlaik notiekošo izmeklē atbildīgās instances.

Floka jau izteikusies, ka nejūtas apdraudēta un pilnībā uzticas olimpisko spēļu drošības pasākumiem. Šīlda uz Sočiem plāno doties nākamajā nedēļā.

Iepriekš vairākas nacionālās olimpiskās komitejas saņēma draudu vēstules, kurās attiecīgo valstu delegācijām ieteikts palikt mājās un nedoties uz Olimpiādi. Šādas vēstules saņēmušas Vācijas, Ungārijas, Slovākijas, Itālijas un citu valstu olimpiskās komitejas. Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) izteikusies, ka draudu vēstules nav ar reālu segumu, tāpēc nav uztveramas nopietni.

Kā zināms, par vairāku valstu delegācijām Sočos gādās tam nozīmētas īpašas specvienības.Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties