13.02.2015. 08:04

, LSM.LV - Sports

Pasaules kausa pašreizējā īpašniece Feningere divu braucienu summā uzvarēja ar rezultātu divas minūtes un 19,16 sekundes, nodrošinot pārliecinošu 1,40 sekunžu pārsvaru pār sudraba medaļnieci vācieti Viktoriju Rebensburgu. Bronzu nopelnīja zviedriete Džesika Lindela-Vikarbija, kura bija vēl 0,09 sekundes lēnāka. Trīs medaļas Bīverkrīkā jau ieguvušajai Tinai Mazei neizdevās papildināt trofeju krājumu, jo slovēniete finišēja piektā.

Feningeres rēķinā ir arī 2011.gadā pasaules čempionātā Garmišpartenkirhenē iegūta zelta godalga superkombinācijā, bet Bīverkrīkā viņa iepriekš bija ātrākā supergigantā.

Jau vēstīts, ka Latvijas labākās kalnu slēpotājas ieņēma vietas septītajā desmitā pēc pirmā brauciena rezultātiem.  Agnese Āboltiņa ieguva 67.vietu un par vienu pozīciju apsteidza Evelīnu Gasūnu, bet Leldi Gasūnu diskvalificēja.

Vīriešiem milzu slalomā Latviju pārstāvēs tikai Kristaps Zvejnieks, kam jau bija garantēta dalība pamatsacensībās. Ceturtdien kvalifikācijā startēja Mārtiņš Onskulis, Roberts Rode un Daniels Fogelis, taču pamatsacensībās neiekļuva. No kvalifikācijā startējušajiem sportistiem pamatsacensībās iekļuva 25 ātrākie.

Onskulis ieņēma 39.vietu un pirmās vietas ieguvējam slovēnim Klemenam Kosi zaudēja 8,47 sekundes. Rode ieņēma 48.vietu (+9,94), bet Fogelis ierindojās 66.vietā (+15,73) 84 finišējušo dalībnieku konkurencē. Uzvarētāja rezultāts divu braucienu summā bija viena minūte un 56,66 sekundes.

Pasaules čempionāta noslēgumā vīrieši svētdien startēs slalomā.

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA