20.02.2015. 20:19
Austrijas futbola izlases uzbrucējam Filipam Hosineram izņemta kreisā niere pēc tam, kad tajā medicīniskajās pārbaudēs tika konstatēts audzējs.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pašlaik 25 gadus vecais uzbrucējs pārstāv Francijas klubu «Stade Rennes», bet janvārī viņš bija iecerējis pievienoties Vācijas bundeslīgas klubam «Koln», taču nespēja iziet šādos gadījumos ierasto medicīnisko pārbaudi.

Šajā izmeklēšanā tika atklāta problēma ar Hosinera nieri, bet operācija spēlētājam tika veikta pagājušajā nedēļā Austrijā.

«Operācija aizritēja veiksmīgi, taču pilnībā bija jāizņem mana kreisā niere,» pauda Hosiners. «Tā kā mana otra niere ir pilnībā vesela, tas neietekmēs manu turpmāko karjeru. Pēc dažiem mēnešiem jau būšu gatavs spēlēt futbolu.»

Hosiners 2013.gadā bija Austrijas kluba Vīnes «Austria» rezultatīvākais spēlētājs, palīdzot komandai triumfēt vietējā čempionātā. Pērnvasar viņš pievienojās «Stade Rennes», taču austrietim nav izdevies nostabilizēties šī kluba sastāvā.

Austrijas izlases sastāvā Hosiners ir aizvadījis piecus mačus un guvis divus vārtus.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties